укр рус
Національний день Австрії
26 жовтня
Австрія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Національний день Австрії святкують 26 жовтня. Це державне свято, яке супроводжується великою кількістю цікавих та розважальних заходів. Національний день Австрійської республіки проводитися щорічно одразу після закінчення Другої світової війни.

Він заснований одразу після того, як з країни були виведені останні війська союзників Австрії. В цей день, 26 жовтня, в країні прийняли Конституцію, яка затвердила нейтральне положення держави і повну її автономність. Конституція Австрії повністю виключала можливість приєднання країни до будь-яких військових блоків, а також забороняє створення іноземних військових баз на своїй території.

National Day in Austria - це грандіозне свято, під час якого проходять урочисті паради, а також різні виставки військової техніки. Особливий розмах День незалежності Австрії набуває у столиці - Відні. Демонстрація спецтехніки та спецзасобів, а також парад не є єдиними заходами у цей день. Щороку 26 жовтня всі вищі державні установи влаштовують День відкритих дверей. Всі бажаючі можуть відвідати Парламент, канцелярії Федерального канцлера та інші державні установи.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Австрія
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber