укр рус
Народне гуляння «Опернплацфест» (Opernplatzfest) у Франкфурті
з 26 червня по 5 липня
Німеччина
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

У 1978 році на площі перед оперним театром вперше було проведено народне гуляння Опернплацфест (Opernplatzaest), яке переросло в щорічну традицію. Варто зазначити, що у часи Другої світової війни будівлю опери у Франкфурті-на-Майні було повністю знищено бомбардуванням. Тільки у 80-ті роки її вирішили відбудувати заново. Саме в цей час і з'явився культурний тиждень Франкфурта.

Відомі артисти на вулиці дають концерти. Також на площі з'являється безліч кіосків, крамниць і павільйонів. Ви можете спробувати різні смаколики, випити шампанського і все це під чарівні звуки музики.

Як завжди, фестиваль музики і культури у Франкфурті 2019 року пройде в червні. Ця подія приваблює безліч туристів і користується великою популярністю. Кожен рік цей дивовижний фестиваль відвідують світові зірки. Також на заході можна зустріти якогось відомого бізнесмена чи політика. І, звичайно, цей факт робить свято ще більш привабливим для місцевих жителів і гостей Франкфурта-на-Майні.

Іноді це, найбільш значуще світське свято, люблять називати балом під відкритим небом. Адже всі виступи проходять на вулиці.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Німеччина
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber