укр рус
Октоберфест в Мюнхені
з 21 вересня по 6 жовтня
Німеччина
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Октоберфест 2019 у Мюнхені триває більше 2-х тижнів і організовується щорічно в кінці вересня. Цей захід вважається одним з найбільш популярних у Німеччині і одночасно найбільшим ярмарком у світі. Щороку свято відвідують близько 6-ти млн. туристів, вони випивають близько 5-ти млн. пива і з'їдають понад 500 тис. курей. Крім курей, гості можуть тут поласувати смаженою свининою, рибою, солоними кренделями, картоплею, сиром, картопляними млинцями, квашеною капустою і білими ковбасками. Крім солоних ласощів, тут також можуть побалувати себе і люителі солодкого - цукровою ватою, пряниками, мигдалем.

У програмі Октоберфесту в Німеччині передбачена також і грандіозна підготовка, а саме: приїзд господарів заходу, завезення пива, хода гостей свята по місту, а також концерти музичних груп.

Фестиваль пива Октоберфест (Oktoberfest) по праву вважається святом, яке може запропонувати велику кількість різноманітних розваг, серед яких катання на каруселі, російські гірки, чортове колесо та захоплююча залізниця. І пам'ятайте, що всі гості обов'язково купують на фестивалі Октоберфест 2019 сувеніри, щоб повернутися ще не один раз в цю святкову атмосферу.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Німеччина
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber