укр рус
Парад байкерів
з 3 по 8 вересня
Австрія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Вже не перший рік поспіль в Австрії пройде європейський тиждень байкерів. Найбільший і безкоштовний захід, присвячений мотоциклам, який проходить біля берегів озера Факер-Зії (Faaker See) в Австрії, у 2012 році відвідало більше 70 000 байкерів.

У 2019 році європейський тиждень байкерів пройде в регіоні Карінтія (Carinthia), який розташований в 40 кілометрах від австрійського міста Філлах (Villach). Для всіх байкерів як початківців, так і професіоналів, буде круто відвідати шоу AMD Affiliated Custom Bike Show. Це перший крок до участі у Світовому Чемпіонаті Байкерів, а переможець в номінації Кращий Модифікований Харлей (the Best Modified Harley) отримає в нагороду двигун Screamin' Eagle Big Bore!

Вам сподобається тест-драйв Харлея (Harley-Davidson's Demo Ride Experience), на якому можна покататися на 2014 моделях знаменитих мотоциклів. Якщо ви не катаєтеся на байках, вам буде цікаво спробувати всю потужність двигуна V-Twin навіть без руху.

У 2019 році більше 25 000 байкерів збираються осідлати своїх залізних коней і подолати відстань більш ніж 26 кілометрів від Факер-Зії (Faaker See) до Финкенштейн (Finkenstein), Філлах (Villach) і Оссіахер-Зее (Ossiacher See).

Крім мотораллі і тест-драйвів, протягом всього Європейського тижня байкерів в Австрії будуть проходити розважальні заходи. Пиво, закуски, музика і звуки V-Twin не змовкатимуть всі дні! Якщо ви любитель мотоциклів і всього, що з ним пов'язано - вам сюди!

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Австрія
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber