укр рус
Парад квітів Bloemencorso в Нордвейку
13 квітня
Нідерланди
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Фестиваль квітів Bloemencorso в Голландії починається в кінці квітня кожного року. Це свято можна сміливо назвати справжньою бурею весни, яка забирає присутніх у світ квітів, сонця і мрій.

Свято квітів в Голландії в квітні за вже сформованою традицією стартує в Нордвейку о 9 годині ранку і представляє собою святкову колону, яка складається з великого людського потоку, величезних пересувних інсталяцій з квітів і прикрашених автомобілів. На створення експозицій витрачаються мільйони троянд, різних видів тюльпанів, гіацинтів та інших не менш красивих квітів з усієї країни.

Парад квітів у Голландії 2019 року виконає шлях до 40 км через міста і села країни і ввечері фінішує в Гарлемі. Маршрут ходи, розписаний по хвилинах, оголошується заздалегідь — це дозволяє жителям країни і її гостям приєднатися до святкування в будь-якій точці маршруту.

Щорічний парад квітів у Нідерландах 2019 року обов'язково відвідає парк квітів Кекенхоф, розташований в Ліссе. У цей день абсолютно всі загадують бажання, щиро вірячи, що ельфи, які живуть у квітах, їх обов'язково виконають.

Парад квітів в Амстердамі подарував своїм землякам Вільям ван Варменховен в 1947 році. Він побудував з гіацинтів на своїй вантажівці величезного синього кита — першу композицію з квітів — і прикрасив все це кількома гірляндами з квітів.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Нідерланди
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber