укр рус
Парад геїв «Gay Pride Amsterdam» в Амстердамі
з 27 липня по 4 серпня
Нідерланди
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Gay Pride Amsterdam 2019 — величезне святкування рівності геїв, лесбіянок і транссексуалів.

Ліберальний Амстердам протягом багатьох років сприяв просуванню гей-культури в Європі, влаштовуючи паради і вечірки для сексуальних меншин. Крім проведення гей-паті, голландці захищають права гей-спільнот і в звичайному житті ставляться до них толерантно.

За результатами проведених опитувань, гей-парад в Амстердамі вважається одним з найбільших і найкращих гей-подій в Європі. Він традиційно проходить у перші вихідні серпня кожного року, залучаючи понад 350 тисяч геїв і гетеросексуалів багатьох країн.

Популярну символіку європейських гей-парадів — веселку — видно кругом. Крім танцювальних вечірок, проводяться кінопокази, спортивні та культурні заходи по всьому місту.

Найяскравіша подія заходу — парад на прикрашених човнах каналами Амстердаму. Вже зареєстровано понад 80 барж, які під звуки танцювальної музики пропливуть річкою Амстел. Це шоу дивує, веселить і розважає численних туристів, які з'їжджаються з різних країн.

З кожним роком парад геїв в Амстердамі проходить ще більш яскравіше і масштабніше попереднього, що показує його значимість для гей-спільноти.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Нідерланди
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber