укр рус
Паризький джазовий фестиваль
з 6 по 28 липня
Франція
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Паризький джазовий фестиваль - визначна подія в культурному житті Європи. Щорічно джазовий фестиваль у Франції відкривається в травні і триває два-три місяці. Урочисте закриття фестивалю проходить частіше всього в липні.

Джазовий фестиваль в Парижі в 2019 році - це культовий захід, який приверне до себе величезну кількість джазових виконавців з усього світу і тисячі шанувальників цього жанру.

Щорічно в рамках фестивалю в Парижі, а також в лісі Вінсен проходять джазові концерти, різні конкурси та змагання, мета яких виявити кращого джазового виконавця.

Паризький джазовий фестиваль виконує величезну просвітницьку і освітню функцію, адже під час його проведення постійно проводяться відкриті уроки джазової музики, семінари, практикуми та тренінги, покликані передати молодому поколінню виконавців найцінніші джазові придбання.

В рамках фестивалю проходить безліч безкоштовних виступів, однак найбільш титуловані виконавці виступають, як правило, у вихідні дні, та вхід на їхні концерти платний. Сума, проте, невелика - близько 5 євро з людини.

Безліч концертних заходів, проведених в рамках фестивалю, проходять в одному з найкрасивіших парків Парижа - Floral de Paris.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Франція
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber