укр рус
Пивний фестиваль Peterborough Beer Festival в Петерборо
з 20 по 24 серпня
Великобританія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Щороку в серпні проходить пивний фестиваль в Петерборо. Це другий за величиною фестиваль у всій Великобританії. Святкувати його прийнято в невеликому містечку Петерборо. Туди щороку з'їжджається величезна кількість людей, щоб взяти участь у веселому святі.

Щороку на свято пива в Англії з'їжджається більше 40 тисяч людей. Вони можуть спробувати більше 350 сортів пива, елю, а також сидру. Пивний фестиваль у Великобританії в Петерборо проводять в павільйоні. Варто відзначити, що в цьому павільйоні є все, що завгодно: медична допомога, ігрові майданчики і навіть своя служба порятунку.

Фестиваль пива в Англії дарує учасникам живу музику і смішні розважальні програми. А ще кожного року для фестивалю створюють нову оригінальну колекцію келихів. Святкування до ранку, музика, веселощі і море пива — ось яким є це свято. Шкода, що триває воно всього лише 5 днів.

Кожного року визначають кращого пивовара або кращий пивоварний завод. Виявляється переможець методом голосування. Слід зазначити, що переможець повинен пригостити весь сорокатисячний натовп пивом. Любителі пива з нетерпінням чекають серпня і настання Peterborough Beer Festival 2019 в Англії.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Великобританія
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber