укр рус
Пивний фестиваль в Брюсселі (Belgian Beer Weekend)
з 6 по 8 вересня
Бельгія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Бельгійський пивний вікенд — захід для справжніх цінителів і шанувальників пива. Фестиваль проводиться щорічно на початку вересня. Під час проведення заходу найбільш великі і відомі виробники пива збираються в одному місці, пропонуючи свою продукцію всім бажаючим, вихваляючись новими сортами і досягненнями. Фестиваль пива у Брюсселі зазвичай проходить на головній площі Гранд-Пляс (Grand Place) та у будівлі Біржі.

Потрапити на захід може кожен охочий, адже участь абсолютно безкоштовна. Що стосується дегустацій, то вони, звичайно ж, платні. Не обійшлися організатори і без креативу: келих пива на Бельгійському пивному фестивалі продають за одну кришку від пивної пляшки (її вартість досить демократична — 1 євро, придбати кришечки можна одразу ж на фестивалі). Крім самої ярмарки і дегустацій всіляких сортів пива, планується проведення масштабного параду пивоварів вулицями Брюсселя.

Всі подробиці, а також програму бельгійського фестивалю пива 2019 можна подивитися на офіційному сайті заходу. Не пропустіть такий масштабний та грандіозний захід, адже навіть не особливим шанувальникам пива знайдеться на що подивитися і куди сходити під час проведення пивного фестивалю в Бельгії.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Бельгія
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber