укр рус
Свято квітів Chelsea Flower Show в Челсі
з 21 по 25 травня
Великобританія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Перше квіткове шоу Великобританії провели в столиці - Лондоні. Але з тих пір вже більше 80 років одна з найбільш грандіозних виставок квітів проводиться в Челсі. Проходить ця подія завжди за участі королівської сім'ї і організована королівським садівничим товариством. Зазвичай відкриває свято квітів у Челсі сама королева Великобританії Єлизавета II.

Англійці зазвичай люблять говорити, що літо не може настати, доки не почнеться квіткове шоу в Челсі. Ще задовго до початку виставки всі квитки розкуплені. В цьому заході бере участь величезна кількість професійних садівників, флористів, дизайнерів ландшафту, а також звичайних любителів. Найдостойніші учасники нагороджуються медалями від королівського товариства садівників.

Як і завжди, Chelsea Flower show 2019 обіцяє бути грандіозним і, безумовно, дуже красивим. Шоу проводиться в травні. Квіткова виставка 2019 року в Челсі дасть можливість всім бажаючим побачити неймовірні скульптури з живих квітів. Це шанс позмагатися у своїй майстерності для флористів та ландшафтних дизайнерів. Судді дуже високо цінують оригінальність і новизну ідей.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Великобританія
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber