укр рус
Свято квітів (Анфестірія)
11 травня
Кіпр
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Садові квіти на Кіпрі — дуже велика рідкість. На вулицях не зустрінеш торговців квітами і тим більше не побачиш крамниць на кожному кроці. Букети в цій країні дарують тільки на дуже великі приводи і то, замовляючи їх заздалегідь, наприклад, у Голландії. Саме тому раз на рік відзначається свято квітів на Кіпрі. Щороку, у один день на початку травня, (друга назва — фестиваль Анфестірія) прийнято дарувати хоча б невеликі букети або гілочки квітів всім жінкам, дівчатам і подругам.

У найбільших містах (Лімассол, Ларнака, Пафос) під час проведення свята квітів на Кіпрі проходять святкові карнавали, в яких можуть брати участь як діти, так і дорослі. У цей день все буквально потопає у квітах. Крім того, на фестивалі квітів Анфестірія організовуються музичні виступи, виставки квітів, танці, конкурси і всілякі розваги. Квіти продають на ярмарках по всьому місту за порівняно невеликими цінами, щоб кожен бажаючий міг придбати їх на подарунок близьким людям. Ми радимо всім побувати на початку травня на фестивалі квітів на Кіпрі в 2019 році, адже ви зможете не тільки насолодитися яскравим заходом, але і відпочити на острові поки не настала сильна спека і масовий наплив туристів.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Кіпр
Всі ідеї подорожей

Для даної країни ми ще не підготували ідеї маршрутів, тому, якщо вас цікавить подорож в цю країну, пропонуємо вам відправити заявку на прорахунок подорожі.

WhatsUp
Telegram
Viber