укр рус
Свято Дуду (Doudou) у Монсі
16 червня
Бельгія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Щорічно в Бельгії проводять свято Doudou в Монсі (Ducasse de Mons). Це дуже барвиста і урочиста подія, в якій бере участь безліч людей. Історія виникнення свята бере свої витоки в 14 столітті. Почалося все з того, що в місто Монс прийшла чума. Жителі влаштували ходу з ракою Святого Вудру, чума відступила. У зв'язку з цим було вирішено проводити таку ходу кожного року, щоб уберегти місто від чуми та інших напастей.

Doudou Mons 2019 буде проведено, як і прийнято, через 57 днів після святкування Пасхи. У цей день можна буде побачити людей, які одягнуть середньовічні костюми та пройдуть парадом вулицями міста

Свято Дуду в Монсі супроводжується не тільки урочистою ходою та парадом. В цей день влаштовують вуличні ярмарки. Триває свято протягом цілого тижня. Також прийнято показувати різні костюмовані постановки. Основною постановкою є перемога святого Георгія над драконом. Прийнято розділяти це свято на релігійне і світське.

Це яскраве свято не лишить байдужою жодну людину, натомість кожен отримає велику кількість яскравих спогадів. Тижневі веселощі в Монсі приваблюють безліч туристів і любителів фестивалів, карнавалів та інших розваг.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Бельгія
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber