укр рус
Свято ліхтариків у Флоренції
7 вересня
Італія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Свято ліхтариків у Флоренції — одне з найяскравіших європейських свят. Воно має багату історію, яка корінням сягає початку XVII століття.

У цей час у Флоренції до свята Народження Діви Марії традиційно влаштовували великий ярмарок, оскільки прочани, що прийшли в храми Флоренції, щоб поклонитися Богородиці, приносили з собою і речі на продаж.

Ярмарок, крім прямої своєї торгової функції, був культурною подією, і її учасники намагалися перевершити один одного вбранням. Особливо процвітали в цьому жінки, яких через яскравості одягу і велику кількість прикрас називали «ліхтариками».

З того часу щороку в пам'ять про ті часи проводиться фестиваль ліхтариків у Флоренції.

Сьогодні це красиве дійство проходить у ніч з шостого на сьоме вересня. Як і раніше, святу ліхтариків передує великий ярмарок, де не тільки торгують всілякими виробами народного промислу, але і виступають музиканти, артисти; проводяться конкурси та фестивалі.

Увечері, в той час, коли ярмарок закінчено, вулицями Флоренції йде урочиста костюмована хода, кожен учасник якої несе в руці паперовий ліхтарик, в якому горить свічка. Під час festa della rificolona все місто занурюється в таємниче мерехтливе світло, дозволяючи побачити Флоренцію абсолютно по-новому.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Італія
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber