укр рус
Свято каштанів у Парижі (Fête de la Châtaigne)
з 12 по 13 жовтня
Франція
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Всім відома слабкість французів до смачної їжі та гарного вина. І потрібно сказати, що якби не вона, то світ втратив би безлічі неперевершених рецептів.

Ви коли-небудь пробували смажені каштани? Якщо хочете дізнатися, де їх готують найкраще, ми вам відповімо: на Святі каштана у Франції.

Ця досить незвичайна для нашої кухні страва заслужила визнання і повагу французів. Колись це була їжа для бідних, більш доступна, ніж інші продукти. А тепер щороку в Парижі та інших містах країни влаштовується вшанування цього плоду на спеціальному святі, яке прийнято називати «День каштанів у Франції».

Тут росте особливий сорт каштанів, який називається кугурдон. Саме завдяки його відмінним смаковим властивостям страви виходять настільки ніжними, що нагадують за смаком горіх. Традиційно французи готують з каштанів супи, салати, десерти, а також просто їдять плоди, підсмажені на вугіллі. Для любителів оригінальних гастрономічних відкриттів фестиваль каштанів у Парижі 2019 — це відмінний шанс додати в свою скарбничку ще одне кулінарне враження. Подивитися фото і дізнатися про те, як зазвичай проходить свято, можна на сайті фестивалю: http://www.fetedelachataigne.ch/fr/

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Франція
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber