укр рус
Свято Катаклізмос (Kataklysmos)
17 червня
Кіпр
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Не дивно, що на Кіпрі багато свят і заходів пов'язаних з водою. Фестиваль Катаклізмос теж з їх числа. В першу чергу, це, звичайно ж, духовне очищення і тільки в другу — розваги, обливання, купання і веселощі. Відзначають Катаклізмос на Кіпрі в кінці червня. В цей день з ранку всі масово вирушають до церкви, щоб послухати молитви на богослужінні. Тільки після цього можна йти на пляж, щоб покупатися або пообливаться морською водою.

Також існує цікава традиція в Ларнаці — після духовної частини священик на човні виїжджає у відкрите море і кидає хрест у воду. Найсміливіші хлопці вирушають на пошуки святині на дно. Хто знайде хрест, той вважається королем свята Катаклізмос на Кіпрі з відповідними привілеями. Після цього всі біжать купатися, а тих, хто відмовляється насильно занурюють або обливають морською водою на березі.

Після традиційної частини і оголошення короля починаються масштабні змагання з різних водних видів спорту: серфінг, регати на яхтах і різні запливи. Катаклізмос на Кіпрі в 2019 році буде не менш насиченим і яскравим, тому радимо спланувати поїздку так, щоб потрапити на захід.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Кіпр
Всі ідеї подорожей

Для даної країни ми ще не підготували ідеї маршрутів, тому, якщо вас цікавить подорож в цю країну, пропонуємо вам відправити заявку на прорахунок подорожі.

WhatsUp
Telegram
Viber