укр рус
Свято молодого вина Божоле
21 листопада
Франція
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

У Франції, недалеко від міста Ліона, є місцевість, яка відома по всьому світу. Це невеликий регіон під назвою Божоле (Beaujolais). Ця місцевість славиться своїми сортами винограду. Майже чорні ягоди дають сік білого кольору. А ще вина з такого сорту винограду витримувати досить всього два місяці. Свято Божоле Нуво 2019 проходитиме в листопаді в третій четвер місяця.

Починають відзначати свято «Нового божоле» рівно опівночі. В цей час з ударами відкриваються пляшки з молодим вином і люди насолоджуються неповторним смаком напоїв. Завдяки цьому чудовому святу місцевість, що нічим не виділяється на перший погляд, стала відомою по всьому світу. Мабуть, найчудовіше те, що молоді вина можна пити вже через пару місяців після того, як був зібраний урожай. Саме із-за такого короткого періоду витримки вина, напій має неповторний аромат і надзвичайні смакові якості.

Свято молодого вина Божоле Нуво — це відмінний захід, який варто відвідати всім любителям хороших і якісних напоїв. В цей час у Францію приїжджає велика кількість туристів і гостей для того, щоб покуштувати вина нового врожаю.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Франція
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber