укр рус
Свято нарцисів в Аусерланді
з 30 травня по 2 червня
Австрія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

В Австрії є чудове мальовниче місто Аусерланд. Воно знаходиться в самому серці країни. Фестиваль нарцисів, який проводиться в Австрії щорічно, проходить саме в Аусерланді. Це місто й так привабливе для туристів своєю мальовничою природою, а в травні воно стає ще прекраснішим і користується величезною популярністю серед любителів подорожувати.

Напередодні свята жителі міста роблять різні скульптури з живих квітів. Потім ці квіткові споруди беруть участь у різних процесіях, які проводяться не тільки на землі, а й на воді. Найпопулярнішими квітами для виготовлення скульптур є нарциси, проте можна побачити й інші квіти. Це можуть бути прекрасні тюльпани, ніжні ромашки, витончені лілії і розкішні пахучі троянди.

Жителі міста та сусідніх поселень вже ведуть активну підготовку до майбутнього святкування, адже чергове свято нарцисів в Австрії в 2019 році пройде, як зазвичай, у кінці травня. Аусерланд обраний для проведення даного заходу невипадково. Це місто числиться в списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО не тільки за свою красу, а й за історичну цінність.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Австрія
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber