укр рус
Свято п'ятипелюсткової троянди у Чеському Крумлові
з 21 по 23 червня
Чехія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Опинившись на цьому дивовижному фестивалі, ви відчуєте себе справжнім жителем епохи Середньовіччя. Адже щороку (починаючи з 1986) на три дні містечко Чеський Крумлов ніби переноситься в минуле і стає обителлю лицарів, прекрасних дам, ченців і ремісників.

Свято п'ятипелюсткової троянди у Чехії відзначають на честь стародавньої династії Розенбергів, на гербі якої красувалася троянда. В пам'ять про минулі часи в ці дні всі жителі міста надягають середньовічні костюми та ходять у них по вулицях.

Цікаво, що туристів також приваблюють до театралізованого дійства: якщо на вас не буде старовинного оздоблення в дні фестивалю п'ятипелюсткової троянди в Крумлові, вас просто не пустять в історичну частину міста або ж попросять сплатити штраф (близько 150 крон). Але при бажанні ви можете взяти в оренду костюм прямо там і взяти участь у веселому народному гулянні. Вас чекають стилізована хода, лицарські забави, ярмарок та смачні частування — чудове чеське пиво з м'ясними закусками і традиційної випічкою.

Свято п'ятипелюсткової троянди 2019 буде проходити в червні. Прогуляйтеся мальовничими вуличками Чеського Крумлова і відчуйте дух середньовічної Європи!

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Чехія
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber