укр рус
Свято ремесел в Будапешті
з 17 по 20 серпня
Угорщина
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Щороку в кінці серпня в Угорщині проходить свято ремесел в Будапешті. Цей захід починається після того, як зібрано весь урожай. У вас на очах ремісники створюватимуть свої вироби, які на місці можна й придбати. Вашій увазі будуть представлені роботи ткачів, червонодеревників, гончарів, ковалів та інших майстрів.

Фестиваль Народних Мистецтв в Будапешті (Mesterségek Ünnepe) проходить дуже весело і барвисто. На вулицях можна побачити процесію з городян, переодягнених у різні костюми. Під час ходи люди запалюють снопи, танцюють і співають пісні.

Фестиваль Народних Мистецтв 2019, як і попередні фестивалі, подарує можливість всім відвідувачам ознайомитися з творчістю місцевого населення. Ви зможете побачити чудові поробки з різних матеріалів, а також різноманітні оригінальні вироби від володарів «Золотих рук». У любителів чогось смачного буде можливість спробувати різні страви від місцевих кулінарів.

Угорці відзначають свято дуже весело. І гості Будапешта зможуть насолодитися всією барвистістю цієї події, побачити багато цікавого, почути багато пісень і познайомитися з місцевим фольклором.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Угорщина
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber