укр рус
Свято троянд в Грассі
з 10 по 12 травня
Франція
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Найпалкіші шанувальники кольорів і ароматів живуть у Франції, в місті під назвою Грасс. Це місто по праву вважається європейською столицею квітів та парфумерії.

Квіти в Грассі ростуть скрізь - в місті, передмістях, на площах, у парках і в міських квіткових вазах. Не дивно, що саме в цьому місті проходить одна з найбільших у світі виставок троянд, яка називається Виставка троянд в Грассі.

Ехро Rose Grasse проходить щорічно в травні. Виставки завжди тематичні. В рамках свята троянд в Грассі проходить безліч заходів, які так чи інакше пов'язані з вирощуванням цих чудових квітів.

Тут проводяться виставки вже зрізаних троянд, конкурси букетів, конкурси розсади і кращих квітучих кущів. Кращі флористи зі всього світу змагаються в мистецтві створення скульптур з троянд, тематичних композицій і ікебан.

Свято троянд нерозривно пов'язане з мистецтвом парфумерії, яка виготовляється з рожевого масла. Всі гості свята мають нагоду відвідати музей парфумерії, розташований тут же в Грассі, а також придбати місцеву косметику, яка у великій кількості продається на вулицях міста.

Свято троянд у Франції приваблює щорічно тисячі туристів, які можуть не тільки насолодитися рожевою пишністю, але і отримати задоволення від численних концертів, виставок, ярмарків і музеїв.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Франція
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber