укр рус
Свято оселедця
з 6 по 12 жовтня
Фінляндія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Мабуть, ніде в світі так трепетно не ставляться до оселедця, як у Фінляндії. Не дивно, що саме тут відзначають таке незвичайне свято, як день оселедця в Фінляндії.

Свято оселедця у Фінляндії проводиться на початку жовтня, а головні святкування - 6 жовтня. В цей час в столицю Фінляндії з'їжджаються шанувальники цього морського делікатесу зі всього світу.

Протягом декількох днів відзначає Фінляндія фестиваль оселедця. Основний захід свята - це відомий на весь світ ярмарок, на якому можна спробувати і купити сотні видів різноманітного оселедця.

Оселедцевий ярмарок традиційно протягом багатьох років проходить на головній Ринковій площі фінського міста. На ній продається тільки оселедець улову цього року. Кількість способів приготування оселедця, яка запропонована увазі покупців, підрахувати нереально. Оселедець продається як маринований, так і солоний, сушений, і приготовлений в різноманітних соусах і спеціях. Крім риби, на ярмарку у великій кількості продаються різноманітні вироби, справжні і декоративні риболовецькі снасті, вироби з вовни й шкіри, сувеніри.

Крім самого ярмарку, Baltic Herring Festival славиться і іншими заходами, такими як концерти народної музики, масові гуляння, спортивні змагання, виставки народного промислу.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Фінляндія
Всі ідеї подорожей

Для даної країни ми ще не підготували ідеї маршрутів, тому, якщо вас цікавить подорож в цю країну, пропонуємо вам відправити заявку на прорахунок подорожі.

WhatsUp
Telegram
Viber