укр рус
Свято оселедця
15 червня
Нідерланди
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

За традицією свято оселедця в Голландії 2019 проводять у перші вихідні червня, одразу після прибуття першого корабля з новим уловом оселедця. Перший улов вважається особливим, так як в кінці травня оселедець досягає своїх ідеальних розмірів і нагулює близько 14% жирності.

Також багато хто називає свято оселедця в Нідерландах 2019 «Днем прапорців», так як у цей день гавань і вулички міста прикрашають безліччю прапорців. Гості свята можуть поласувати різними делікатесами з оселедця. А перше судно, яке приходить з новим уловом, традиційно отримує матеріальну премію.

На початку тижня, коли з моря йде перший корабель, рибу чистять спеціальним способом, солять і укладають в бочки. Першу бочка з відбірним оселедцем за традицією дарують королеві Нідерландів. Потім на фестивалі оселедця в Голландії влаштовується аукціон, де продають другу бочку з оселедцем, ціна якої на аукціоні може досягати 30 тис. євро. Виручені з продажу гроші використовуються у благодійних цілях.

На заході процес дегустації супроводжується грою оркестрів, кінними змаганнями, стрільбою з стародавньої зброї, а також екскурсіями на старовинних вітрильних суднах.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Нідерланди
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber