укр рус
Свято Тіла Христового (Corpus Christi)
20 червня
Іспанія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Свято Тіла і Крові Христових є загальнокатолицьким святом, яке відзначають не тільки в Іспанії, а й в більшості європейських країн, в яких сповідується ця релігія. Сьогодні це не стільки церковна подія, скільки народна, міська.

Зазвичай його відзначають по закінченню 40 днів після католицького Великодня. Свято Тіла Христового (Corpus Christi) 2019 буде супроводжуватися безліччю яскравих і барвистих дій, які не залишать байдужою навіть невіруючу людину.

В цей день вулицями міст проводиться хода. Місцеві жителі викладають з квітів «живі» килими з різними візерунками, які тягнуться на кілька кілометрів. На вулицях можна побачити величезні лялльки, які являють собою персонажів з Біблії, а також простих героїв іспанської літератури. Всі вони яскраво одягнені і прикрашені. Називають таких ляльок «Велетнями». Крім велетнів присутні і «Головані». Це теж ляльки, які створені виключно для підняття настрою присутнім.

Не варто забувати, що останнім часом це свято стало більш народним. Крім всіх релігійних дій, проводяться і звичайні розважальні заходи для городян і приїжджих гостей.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Іспанія
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber