укр рус
Рок-фестиваль «Польський вудсток» (Woodstock)
з 1 по 3 серпня
Польща
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Woodstock у Польщі — музична подія, організована в пам'ять про всесвітньо відомий Вудстокський фестиваль, який пройшов в кінці 60-х в Америці. «Польський вудсток» проводиться з 1995 року, і за цей час його учасниками стала безліч відомих виконавців з різних країн.

Головна відмінність «Вудстока» у Польщі від більшості інших музичних фестивалів Європи в тому, що він абсолютно безкоштовний для відвідувачів. Фінансування забезпечує польський благодійний фонд «Великий оркестр святкової допомоги».

Місце проведення фестивалю «Польський вудсток» 2019 — місто Костшин-на-Одрі, що на кордоні з Німеччиною. Крім відмінного складу музикантів, організатори пропонують комфортне розміщення в безкоштовному кемпінгу, виставки, цікаві зустрічі з представниками творчих професій. Для тих, кому не вистачає яскравих емоцій, у фестиваля є цікава традиція — масове купання в грязі :)

На «Вудстоку 2019» у Польщі ви не тільки зможете послухати чудових польських і зарубіжних виконавців, але і відпочити на природі, взяти участь у конкурсах і поспілкуватися з новими людьми. Деталі: http://woodstockfestival.pl/pl/

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Польща
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber