укр рус
Рок-фестиваль «Rock en Seine» в Парижі
з 23 по 25 серпня
Франція
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Рок-фестиваль «Rock en Seine» проводиться у Франції з 2003 року. У той рік він тривав один день, і на 2 сценах виступило всього 10 музичних колективів.

Зараз це один з найпотужніших фестивалів рок-музики в Європі, в 2019 році заплановано виступ понад 60 виконавців на 5 концертних майданчиках.

Місце розташування фестивалю просто чарівне: він проводиться на західній околиці Парижа, в мальовничому парку Сен-Клу, розміром в 460 гектарів. Це справжній шедевр паркового мистецтва, справедливо зарахований до історичних пам'яток Франції. В цю частину Парижа ходять різні види міського транспорту, також організатори пропонують комфортний кемпінг з усім необхідним.

Перегляд лайн-апа в 2019 році змушує всіх шанувальників року підхоплюватися з місця і бігти замовляти квитки :) Щасливих відвідувачів чекає три дні відмінної музики на майданчиках прекрасного парку, станьте одним з них — і цей накал емоцій запам'ятається вам надовго.

Мапу фестивалю, ціни на вхід і кемпінг, розклад виступів ви можете знайти на офіційному сайті Rock en Seine: http://www.rockenseine.com/

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Франція
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber