укр рус
Рок-фестиваль у Верхтері (Rock Werchter)
з 27 по 30 липня
Бельгія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Rock Werchter фестиваль входить в число 5 найзнаменитіших, відвідуваних і масових рок-фестивалів Європи. Щороку його відвідує близько 200 000 чоловік! Захід проходить в невеликому барвистому містечку Верхтер (Werchter), яке знаходиться недалеко від міста Левен (Leuven).

Програма фестивалю Rock Werchter 100% сподобається шанувальникам рок-музики, адже кращі з кращих груп приїжджають на захід, щоб порадувати щасливих фанатів. У цьому році ви зможете послухати і побачити багато відомих музикантів і колективів. Окрім насиченої музичної частини рок-фестивалю в Бельгії, вас чекає не менш цікаве і екстремальне життя (у хорошому сенсі слова) в наметовому містечку. Тут можна буде відпочити, знайти нових друзів, поспівати під гітару і просто добре провести час. Квитки на Rock Werchter 2019 радимо купувати заздалегідь, так як вони розлітаються за кілька годин після надходження у продаж.

Якщо ви любите активний відпочинок з друзями, фестиваль рок-музики в Бельгії стане для вас найкращим варіантом. З програмою і термінами продажу квитків можна ознайомитися на офіційному сайті фестивалю Rock Werchter.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Бельгія
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber