укр рус
Ромерія дель Росіо у Севільї
з 9 по 10 червня
Іспанія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

З 1653 року в Іспанії відбувається традиційна хода, присвячена Святій Діві лас Росинас. Прийдешнє свято Ромерія дель Росіо (Romeria del Rocio) 2019, яке відбудеться в червні, об'єднає безліч релігій і майже 100 релігійних спільнот. Ця хода триває протягом 2 днів за основним наміченим маршрутом.

Свято відзначають у багатьох містах Іспанії, в тому числі і в Севільї. У цих містах збираються прочани, які протягом двох днів будуть направлятися в містечко Альмонте на конях, на возах або просто пішки. Під час шляху багато людей співають веселі пісні, грають на музичних інструментах та просто весело проводять час. Ночують зазвичай на відкритому повітрі. По прибуттю в Альмонт всі паломники шикуються біля церкви, в якій Архієпископ Севільський вшанує пам'ять всемогутньої покровительки.

Romeria del Rocio — це свято релігій. Воно об'єднує безліч народів і віруючих, а також дарує веселий настрій всім місцевим жителям і туристам. Якщо ви хочете ближче познайомитися з іспанською культурою та звичаями, вам неодмінно слід відвідати цю захоплюючу дух ходу, яка залишить свій позитивний спогад у вашому житті.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Іспанія
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber