укр рус
Шоу лорда-мера в Лондоні
9 листопада
Великобританія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Великобританія завжди славилася своїми традиціями. І одна з них - це щорічні вибори Лорда-Мера. Ця посада є традиційною, церемоніальною та не має відношення до посади Мера Лондона.

Щороку у листопаді обирають людину на цей пост і влаштовують Шоу Лорда-Мера Лондона. Також Лорд-Мер дає присягу на вірність своєму суверену. Повноваження Лорда-Мера не поширюються на весь Лондон, а тільки на його район Сіті.

Слід зазначити, що ще 66 міст Сполученого Королівства Великобританії мають подібні посади. Цій традиції вже багато років і її досі дотримуються. На честь цього свята влаштовують парад Лорда-Мера. Це неймовірно яскрава і пишна подія з чудовою процесією, яка рухається вулицями Лондона суворо встановленим маршрутом. Сам Лорд-Мер зазвичай їде в кінці процесії в золотій кареті. А перед ним крокують військові, оркестр та інші учасники параду.

Lord Mayor's Show 2019 в Англії з нетерпінням чекають усі мешканці та гості столиці. Шоу Лорда-мера в Лондоні - це подія, яку варто побачити хоча б раз у своєму житті.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Великобританія
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber