укр рус
Сієнський Паліо
з 2 липня по 16 серпня
Італія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Сієнський Паліо — це знамениті на весь світ перегони, які беруть свій початок ще в Середньовіччі.

Перегони в Італії The Palio Siena in традиційно проходять 2 (іноді три) рази на рік. Перші перегони проводять 2 липня. У них беруть участь 10 коней із вершниками, які символізують десять з сімнадцяти районів міста. Перша частина турніру присвячується Мадонні Провенцано.

Друга частина перегонів проводиться в серпні, 16 числа, і вона організовується на честь Діви Марії. Іноді магістрат міста може прийняти рішення, і свято паліо в Сієні тоді буде складатися з трьох забігів. Рішення про третій забіг приймається, як правило, на честь відзначення видатної події (наприклад, такі перегони проводилися, щоб відсвяткувати висадку перших людей на Місяць, а також на честь настання нового тисячоліття).

Паліо в Сієні 2019 року буде проводитися в 2 етапи і планується, що на цьому заході буде рекордна кількість гостей. Кінні перегони в Сієні 2019 року будуть супроводжуватися музичними фестивалями, костюмованими ходами і балами, конкурсами національних костюмів, ярмарками, історичними процесіями.

Основна мета турніру — це не просто виявлення переможця забігу, а збереження нематеріальної частини культурної спадщини Паліо.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Італія
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber