укр рус
Вільний ярмарок «Bremen Freimarkt» в Бремені
з 18 жовтня по 3 листопада
Німеччина
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Фестиваль «Вільний ярмарок» в Бремені вважається воістину найстарішим заходом такого роду в Німеччині. Він з'явився ще в 1035 р., а на сьогоднішній день свято торгівлі відвідують близько 4-х млн. чоловік.

Гості з усіх країн світу приїжджають на ярмарок не тільки за обновками і смачними покупками. Ярмарок є більш грандіозним фестивалем, на якому проводиться навіть конкурс краси, а також діє велика кількість захоплюючих атракціонів, каруселей, пивних наметів, концертів, ігор, конкурсів і ралі старовинних моделей автомобілів. Головна подія ярмарку в Бремені — це грандіозний парад, в якому беруть участь більше ста платформ з красивими декораціями і яскравими маскарадними групами.

Бременський ярмарок (Bremen Freimarkt) 2019 щорічно організовується у другій половині жовтня і триває аж 17 днів. Тому багато туристів приїжджають сюди не тільки поласувати смакотою, розважитися і відпочити, але і вдихнути святкову атмосферу ярмарку, яка зберігає свої традиції вже протягом багатьох років. Так що обов'язково спробуйте відвідати цей захід, який завжди радо приймає своїх гостей.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Німеччина
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber