укр рус
Томатіна (La Batallа del Tomate)
28 серпня
Іспанія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Для всіх, хто любить помідори, - Томатіна 2019, щорічне свято томатів, яке традиційно проводиться в Іспанії, в місті Буньоль, недалеко від Валенсії. Хоча воно підійде і тим, хто томати ненавидить, тому що одне з головних завдань цього свята - знищити якомога більшу кількість червоних запашних овочів, кидаючи ними в перехожих.

Відповісти на питання, люблять іспанці томати чи все ж ненавидять, ви зможете тільки самостійно відвідавши Томатіна в Іспанії і побачивши все на власні очі.

Фестиваль Ла Томатіна (La Tomatina Festival) триває досить довго - сім днів, протягом яких проводяться різноманітні масові гуляння, карнавальна хода, концерти та конкурси. В цей час в місті Буньоль ніде впасти ні яблуку, ні помідору - сюди з'їжджаються тисячі і тисячі тих, хто хоче не тільки взяти участь у масових дійствах, але й досхочу насолодитися томатними боями. Населення міста в святкові дні збільшується в рази. Битва помідорами в Іспанії присвячена покровителю Буньоль - Святому Луї Бертрану.

Незважаючи на те, що програма свята різноманітна, всі чекають помідорної битви, яка починається о 10 ранку. Для того, щоб святкування почалося, одному з учасників необхідно забратися на дерев'яний стовп, який попередньо ретельно змащують милом. Коли цю перешкоду подолано, слідує залп з водяних гармат і битва починається. Вона триває рівно годину, протягом якої всі учасники гулянь кидають один в одного томати, які привозять на основну площу міста у величезних вантажівках. За правилами не можна кидати ні в кого цілими томатами - їх треба попередньо розчавити, щоб нікого не травмувати.

Томатний фестиваль в Іспанії 2019 планує зібрати близько 50 тисяч гостей, які в ході битви використають близько 100 тонн стиглих помідорів.

Фестиваль Томатіна 2019 - це феєричне дійство, яке обов'язково треба відвідати. Деталі заходу можна дізнатися на офіційному сайті.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Іспанія
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber