укр рус
Вальпургієва ніч (Walpurgis Night) в Європі
з 30 квітня по 1 травня
Європа
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Вальпургієва ніч в Європі - це традиційне весняне свято, присвячене родючості. Відзначають його 1 травня та вночі напередодні. Назва цього свята пов'язана з Вальпургою, черницею з монастиря Уімбурн, яка приїхала до Німеччини для того, щоб заснувати монастир. Вона була дуже популярною і її почали вшановувати як святу.

Свято Вальпургієва ніч традиційно було язичницьким, в цю ніч люди збиралися, запалювали багаття, водили хороводи, веселилися і випивали. Змістом усіх цих дій було попросити в богів і в Землі хорошого врожаю.

З часом про черницю стали забувати, і в середньовіччя свято почало обростати повір'ями. Вважалося, що в цю ніч відьми прилітали верхи на мітлах до гірських вершин і там проводили свої шабаші. Тому в селищах перед Вальпургієвою ніччю почали проводити церемонію вигнання відьом: люди розпалювали багаття, і вважалося, що вогонь їх відлякує.

В наш час Вальпургієва ніч вважається святом зустрічі весни. Наприклад, в Стокгольмі, Швеції, проходить фестиваль, у програмі якого концерти, парад, танці. Святкова програма триває і ввечері при світлі багаття.

Вальпургієва ніч (Walpurgis Night) 2016 може стати для вас просто приємним і цікавим вечором.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Європа
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber