укр рус
Венеціанський карнавал (Carnevale di Venezia)
з 8 по 25 лютого
Італія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Серед туристів, які люблять відпочивати в Італії, найбільшою популярністю користується Carnevale di Venezia (Венеціанський карнавал). Він відзначається в країні ще з 1094 року, однак витоки його сягають ще глибше - античної епохи. Його святкування починається строго за 12 днів до початку Великого католицького посту. А закінчуються гуляння в першу середу Великого посту.

Венеціанський карнавал в минулих століттях урівнював всі відмінності між станами завдяки використанню масок та костюмів. Свого найвищого розквіту карнавал у Венеції отримав на початку 18 століття. Проте вже до кінця століття практично згас. Повна заборона на його проведення була прийнята на початку 20 століття і лише завдяки дозволу Папи Римського і втручанню Федеріко Фелліні в 1979 заборону було знято.

За традицією карнавал у Венеції в 2020 році відкриють стародавнім ритуалом, що носить назву «Воло делла Коломбіна». Крім того, ще одним з головних ритуалів є середньовічне свято «Festa delle Marie» - звільнення дівчат Венеції, які були викрадені піратами з Істрії.

Венеціанський карнавал в 2020 році завершиться захоплюючим феєрверком, парадом костюмів, спалюванням солом'яного опудала та вуличними танцями. А про початок Великого посту сповістять дзвони собору "Сан-Франческо делла Вінья".

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Італія
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber