укр рус
Венеціанський міжнародний кінофестиваль (Mostra Internazionale d'arte Cinematografica)
з 28 серпня по 7 вересня
Італія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Міжнародний кінофестиваль у Венеції — важлива й, мабуть, одна з найбільш значущих подій у світі кінематографа.

Mostra internazionale d'arte cinematografica щорічно проводиться з 1932 року і заслужено вважається одним з найбільш престижних і авторитетних фестивалів у світі.

Венеціанський міжнародний кінофестиваль 2019 року, як зазвичай, буде проведений на острові Лідо і триватиме близько двох тижнів. За цей час в рамках конкурсної програми будуть продемонстровані 20 фільмів, які до цього не виходили на екран.

Авторитетне журі, що складається з п'яти видатних діячів кіномистецтва, ухвалить рішення про те, яка картина найкраща з тих, що були представлені на показах.

Переможець отримає головний приз фестивалю — статуетку «Золотий лев», яка вважається однією з найпрестижніших і почесних нагород в області кіномистецтва.

На кінофестиваль у Венеції 2019 року очікують прибуття великої кількості зірок кінематографа, які не тільки візьмуть участь у фестивальних заходах, але і влаштують майстер-класи для діячів кіномистецтва.

Венеціанський кінофестиваль 2019 року буде представлений не тільки конкурсною програмою повнометражних художніх фільмів, але й позаконкурсними показами документального неігрового кіно, анімаційних стрічок і короткометражних фільмів.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Італія
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber