укр рус
Винний фестиваль (Madeira Wine Festival / Festa do Vinho da Madeira)
з 25 серпня по 8 вересня
Португалія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Португалія відома як батьківщина одних з найкращих на планеті вин. Особливі кліматичні умови дозволяють вирощувати тут виноград, з якого досвідчені португальські винороби роблять справді унікальний напій. Не дивно, що вино, таке улюблене в Португалії, заслужило право мати свій власний фестиваль - Madeira Wine Festival.

Винний фестиваль у Португалії 2019 року за традицією пройде в кінці серпня. Madeira wine festival 2019 триватиме тиждень.

Під час фестивалю вина в Португалії в 2019 році, крім виставок і дегустацій, які будуть організовані провідними виробниками вина з усієї країні, буде безліч інших святкових заходів.

Так, наприклад, традиційно буде проведено ярмарок, на якому всі бажаючі зможуть придбати місцеві товари, продукти харчування, художні вироби та предмети народного промислу: вироби з глини, дерева, порцеляни, шкіри і так далі.

Ярмаркові гуляння будуть супроводжуватися музичними концертами, виступами акторів і циркачів, історичними реконструкціями.

Більшість заходів за традицією буде проходити на відкритому повітрі.

Щорічно величезну зацікавленість гостей фестивалю викликає можливість самостійно взяти участь у приготуванні мадери.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Португалія
Всі ідеї подорожей

Для даної країни ми ще не підготували ідеї маршрутів, тому, якщо вас цікавить подорож в цю країну, пропонуємо вам відправити заявку на прорахунок подорожі.

WhatsUp
Telegram
Viber