укр рус
Зальцбурзький фестиваль (Salzburger Festspiele)
з 20 липня по 31 серпня
Австрія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Зальцбурзький музичний фестиваль в Австрії проходить завжди масштабно і з розмахом. Програма включає не тільки виступи професійних камерних або симфонічних оркестрів, але і цілі драматичні, а також оперні та хореографічні постановки. Зальцбурзький фестиваль 2019, як обіцяють організатори, представить 188 вистав, з них 3 прем'єрних. Всі заходи проходять на 12 сценах найвідоміших і найкрасивіших споруд міста.

Під час проведення фестивалю в Зальцбурзі звідусіль чується музика та твори Моцарта, в кожному провулку грають вуличні музиканти на різноманітних музичних інструментах, а місцеві жителі з радістю й гостинністю приймають туристів. Якщо ви вперше збираєтеся відвідати музичний фестиваль в Зальцбурзі, обов'язково сходіть на найвідомішу його виставу — «Ім'ярек». Для тих, хто їде не вперше також знайдеться кілька нових постановок. Ознайомитися з програмою можна на офіційному сайті фестивалю.

Майже 100 років вже минуло з першого року проведення цього заходу. Запрошує Зальцбург на фестиваль і в 2019 році. Масштабні вистави, чарівна музика і море задоволення від споглядання всього цього вам точно забезпечено!

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Австрія
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber