укр рус
Інтерв'ю керівника компанії TravelYourWay для журналу «Країна»
25 липня 2016 р.

Зовсім недавно Надія Патрухіна, керівник компанії TravelYourWay, дала інтерв'ю виданню «Країна». Вона розповіла читачам про те, куди краще їхати в Європу, який тип відпочинку вибрати і чим урізноманітнити свою поїздку. Повний текст інтерв'ю представлений нижче.

Тиждень в одному місті — це багато

«— НАЙЧАСТІШЕ У ВІДПУСТКУ ЗАРАЗ ЇДУТЬ ЯКРАЗ НА СІМ ДНІВ. ДІЛИТИ ЇЇ ПО ТИЖНЯХ ЗРУЧНО ДЛЯ ОФІСНИХ ПРАЦІВНИКІВ, — каже 35-річна Надія ПАТРУХІНА, керівник столичної компанії з організації самостійних подорожей TravelYourWay. — За тиждень можна гарно відпочити в більшості популярних країн. Не вдасться тільки в далеких — США, Мексиці, Австралії. Переліт туди триває 10-12 годин. Втома й акліматизація минають тільки за два-чотири дні. Коротка відпустка підійде для країн, куди летіти не довше як 4 години.

Куди краще їхати?
— Туристам хочеться за тиждень побачити кілька країн. Є багато автобусних турів. Однак така подорож втомлює, в голові все перемішується.
Тиждень в одному місті — це теж багато. Можна поєднати з передмістям, де зазвичай також вистачає цікавого. Біля Парижа на день варто поїхати до Версаля, відвідати Діснейленд чи великі аутлет-селища за містом. Невеликі держави, як Грузія чи Вірменія, можна об'їхати за тиждень, якщо орендувати авто. Добре вписуються в ці часові рамки три балтійські країни. Там варто дивитися столиці — Вільнюс, Ригу, Таллінн.

Які обрати типи відпочинку?
— Бажано не будувати громіздких планів. Якщо дні будуть занадто насичені, по приїзду можете звалитися з ніг. З іншого боку, тиждень на морі багатьом видається нуднуватим. Просять розбавити екскурсіями. Тобто пасивний відпочинок комбінувати з активним. В Іспанії можна погуляти Барселоною, відвідати Музей Сальвадора Далі й кілька днів провести на морі. На островах Кіпр, Майорка, Мальта, Сицилія краще орендувати авто. Так можна ознайомитися з пам'ятками, чистими пляжами, які відзначені «блакитним прапором», відвідати кілька міст і природних парків.

Що пропонуєте людям різних професій і чому?
— Побажання щодо відпочинку рідко залежать від сфери діяльності. Це більше вибір між активними походами, прогулянками і пасивним спочиванням на пляжі. Лише іноді дається взнаки професійна спрямованість туриста: поєднують тижневі тури з курсом вивчення якогось предмета. В Італії за 100—300 євро на тиждень вивчають живопис, а фахівці з кулінарії іноді поєднують відпочинок з уроками приготування пасти, піци. В Іспанії вчать танцювати фламенко, можна поїхати на сирну ферму чи виноробню. В різних країнах є тижневі курси перукарів».

Журнал «Країна» від 21 липня 2016 р. (№28), с. 19

Теж мрієте поїхати в Європу? Звертайтесь до нас за індивідуальним плануванням. До послуг нашої компанії входить комплексна організація поїздки: пошук вигідних квитків і комфортного проживання, допомога у підготовці документів для візи, рекомендації та поради, що відвідати, а також підготовка варіантів для культурної програми. Всі турботи лягають на наші плечі, вам же залишиться тільки відпочивати! :)

WhatsUp
Telegram
Viber