укр рус

Літній відпочинок в Чехії

Останнім часом все більше людей вирішують влітку поїхати не тільки на моря і океани, але і в якісь красиві європейські країни, що не мають виходу до моря. Вони хочуть випробувати пізнавальне дозвілля. І літній відпочинок в Чехії може бути яскравим тому прикладом. На сайті TravelYourWay представлені приблизні ціни літнього відпочинку в Чехії в розділі «Ідеї для подорожей». Поради від гуру подорожей Європою на тему «Як спланувати подорож» гарантовано допоможуть влаштувати вам надихаючий і насичений подіями відпочинок в Чехії на літо 2019 за власним сценарієм.

Оцініть приблизну вартість вашої подорожі:
Нас чоловік і ми плануємо подорож до
на днів, авто на прокат
Розрахувати вартість Як ви це розраховуєте?
Мрієте відправитися у захоплюючу подорож у цю або будь-яку іншу країну Європи?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити подорож

Ідеї літнього відпочинку в Чехії
Дивитися всі ідеї подорожей

Ще не визначилися з поїздкою? Подивіться ідеї подорожей з розрахованим бюджетом на одну людину і на компанію

Найближчі заходи та свята в Чехії
Усі заходи

Відпочинок в Чехії влітку

Цінуєте літній відпочинок в Чехії з дітьми, отримуючи задоволення від дитячого сміху і від сімейної обстановки? Або весь час марите про проведення відпочинку в Чехії влітку на морі, розслабляючись під сонячними променями і насолоджуючись солодким освіжаючим напоєм? Можна вдатися до допомоги калькулятора, який розташовується в правому куті сторінки, щоб прочитати ціни для чарівної подорожі — сплануйте відпочинок в Празі влітку, або в якомусь іншому мегаполісі.

Літо є сезоном розваг і пригод. Чому б не влаштувати собі відпочинок в Чехії влітку? Прага — один з найгарніших населених пунктів Європи. Тисячі мандрівників прибувають щороку оглянути визначні пам'ятки Праги і зануритися в її неповторну атмосферу.

Чехія вважається державою романтичних замків, фортець і величавих виразних руїн. Тут донині відбуваються середньовічні турніри і царські процесії. Чехія — це витончена природа, чудові рельєфи і велика кількість можливостей для енергійного відпочинку. Чеська Швейцарія, Чеський рай, Моравський Карст - всіх природних красот Чехії не перелічити. Чехія — це держава пристойних мегаполісів з багатою історією. Найпопулярніші серед мандрівників містечка Чехії: Прага, Кутна Гора і Чеський Крумлов. Екскурсія в дані містечка незабутня. Історичні пам'ятки Чехії внесені у Перелік великого культурної спадщини ЮНЕСКО. Всього до переліку ЮНЕСКО включено 12 чеських пам'яток.

Пиво і кухня — це особливі чеські пам'ятки. Неодмінно спробуйте і те, і інше. У випадку, якщо Вам занадто мало пива в Празі, вирушайте з нами у подорожі та екскурсії на пивні свята та фестивалі.

Множинні замки Чехії, крім іншого, під час літніх канікул в Чехії обов'язкові для відвідування, а саме — це Глубока над Влтавою і Кривоклат, та Карлштадт. Крім того, варто приїхати у вражаючий чарівний мегаполіс Чеський Крумлов, де крім замку, є низка інших цікавих місць. Тут кожна вуличка може бути гідною вашої уваги. Неодмінно пообідайте в якомусь з давніх ресторанчиків, і поспостерігайте з мосту за виразними берегами річки Влтава.

Можна поїхати в Європу в самому початку літа — наші співробітники нададуть будь-яку допомогу, щоб спланувати відпочинок в Чехії в червні. Якщо бажаєте трохи почекати, то можливо підібрати відпочинок в Чехії в липні, так само можливо підібрати відпочинок в Чехії в серпні.

В результаті цього літній відпочинок в Празі може бути найкращим з видів відпочинку!

Розгулюючи по доріжках в свою насолоду, переконайтеся, що справді необхідно виїжджати самостійно в Чехії влітку. І перед тим, як покинути цю країну, не забудьте захопити з собою той чи інший незвичайний сувенір як знак проведення літнього відпочинку в Чехії.

Приблизно вирішіть, куди поїхати до Чехії влітку, розкажіть про свої наміри фірмі TravelYourWay і довіртеся її професіоналізму.

WhatsUp
Telegram
Viber