укр рус

Осінній відпочинок в Чехії

Чехія - настільки життєрадісна країна, і її жителі так оптимістично дивляться на світ, що спланувавши свій відпочинок в Чехії восени 2019 року, ви привезете додому заряд бадьорості і світлого світогляду! Скориставшись допомогою нашої компанії, яка надає свого роду інструкцію «Як самостійно організувати подорож», ви виберете ті міста, які вам хотілося б відвідати найбільше. А поцікавившись, які ми пропонуємо «Ідеї подорожей та екскурсій», можливо, ви привнесете в свою поїздку щось нове. Сподіваємося, що вам сподобаються наші рекомендації на тему «Куди поїхати у Чехії восени».

Оцініть приблизну вартість вашої подорожі:
Нас чоловік і ми плануємо подорож до
на днів, авто на прокат
Розрахувати вартість Як ви це розраховуєте?
Мрієте відправитися у захоплюючу подорож у цю або будь-яку іншу країну Європи?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити подорож

Ідеї осіннього відпочинку в Чехії
Дивитися всі ідеї подорожей

Ще не визначилися з поїздкою? Подивіться ідеї подорожей з розрахованим бюджетом на одну людину і на компанію

Найближчі заходи та свята в Чехії
Усі заходи

Відпочинок в Чехії восени самостійно

Чехія — країна з багатющою середньовічною культурою. Тому практично всі її архітектурні пам'ятники — це зразок готичного стилю. Дух країни, незважаючи на похмурі легенди про алхіміків і чаклунів, що колись населяли старовинну Прагу, вселяє впевненість, що в місті, де варять таке чудове пиво, не може статися нічого поганого! І навіть найголовніша пам'ятка Праги — Карлів міст з його скульптурами і історіями про привидів, що відвідують це місце по ночах, на тлі чудової чеської кухні не виглядає так вже готично.

Крім того, це країна, створена для мандрівника. У чехів немає поняття «туристичний сезон» — плануючи відпочинок у Чехії в жовтні, або ж з якихось причин вам зручний відпочинок в Чехії в листопаді, будьте впевнені у тому, що ця країна завжди готова до вашого приїзду! Ви зможете цілий рік пройти шлях по бруківці до знаменитого на весь світ годинника на міській ратуші, і побачити такі пам'ятки Праги, як Єврейський квартал, Староміська площа, Злата вуличка і багато інших.

Плануючи самостійний відпочинок в Чехії восени, не забувайте і про те, що країна славиться своїми мінеральними джерелами, і розташованими поруч з ними курортами, найвідомішим з яких є Карлові Вари. Тут можна не тільки поправити здоров'я, але і в чисто профілактичних цілях спробувати різну мінеральну воду природного походження.

Також, бажаючи провести свій відпочинок в Чехії самостійно, вам буде дуже цікаво подивитися не тільки «класичні» пам'ятники історії, але і найбільш незвичайні із сучасних. Так, наприклад, сама назва пам'ятника-фонтана «Двом чоловікам, що пісяють», або ж лавочка пороку, або ж пам'ятник плащу Совісті, навряд чи зможуть не викликати до себе інтерес. Крім того, проведення самостійного відпочинку в Чехії може спонукати вас до відвідування стіни Джона Леннона, якщо ви є шанувальником творчості цього музиканта.

Осінній відпочинок в Чехії з дітьми також принесе задоволення всій вашій сім'ї. Крім дійсно цікавої кухні, в Празі діє зоопарк, аквапарки, і інші місця популярного дитячого дозвілля. А якщо дитина достатньо доросла, то можливо їй вдасться відвідати з батьками танкодром Міловіці! Для підлітків це буде незабутнім враженням.

Проведенню осіннього відпочинку в Чехії не завадить погана погода. Перепади температур тут не більш різкі, ніж в Україні, і середньомісячна температура коливається від +20С у вересні до +7С листопаді. Власне, все, що від вас може знадобитися — це одягнутися по погоді, і ваша родина отримає справжнє задоволення від відвідин цієї країни. Ну, а коли з'явиться таке бажання, ви зможете прогулятися самостійно у Чехії восени!

Більш грунтовно підготуватися до поїздки в Європу вам допоможе онлайн-калькулятор — ще один сервіс від TravelYourWay, який ми можемо вам запропонувати. В наших силах зробити так, щоб навіть поїздка ще на етапі її підготовки вже приносила позитивні емоції, і передчуття радості. Тому, розраховуючи свої кошти, ви можете скоротити одну статтю витрат, а іншу, наприклад — збільшити, і ціни на осінній відпочинок в Чехії будуть представлятися вам вже конкретною, а не абстрактною величиною.

WhatsUp
Telegram
Viber