укр рус

Весняний відпочинок в Чехії

Якщо бажаєте відправитися в цю дивовижну казкову країну в сезон пробудження природи всією сім'єю, то варто запланувати весняний відпочинок в Чехії з дітьми. Тим більше, що їм буде дуже цікаво побувати «в тих самих замках, де жили казкові герої», які полюбилися і дітям, і нам, у свій час, за дивними чеськими фільмами-казками. Але по-перше, радимо дізнатися, що ж рекомендують туристам, які бажають організувати свій відпочинок самостійно, професійні організатори вільних подорожей на нашій сторінці «Самостійна подорож Європою». І, звичайно, щоб заздалегідь ознайомитися з цінами на весняний відпочинок в Чехії за різними маршрутами, читайте про наші пропозиції.

Оцініть приблизну вартість вашої подорожі:
Нас чоловік і ми плануємо подорож до
на днів, авто на прокат
Розрахувати вартість Як ви це розраховуєте?
Мрієте відправитися у захоплюючу подорож у цю або будь-яку іншу країну Європи?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити подорож

Ідеї весняного відпочинку в Чехії
Дивитися всі ідеї подорожей

Ще не визначилися з поїздкою? Подивіться ідеї подорожей з розрахованим бюджетом на одну людину і на компанію

Найближчі заходи та свята в Чехії
Усі заходи

Відпочинок в Чехії навесні

Вже зараз багато хто замислюється про те, як би провести свою відпустку в майбутньому році. Тим більше, якщо вона випадає на весняні місяці. І заздалегідь зробити все, щоб відпочинок у Чехії навесні 2019 став дійсно цікавим і насиченим найрізноманітнішими подіями. Якщо вибрати відпочинок в Чехії в березні, то можна потрапити на справді вражаючу подію з кіносвіту - міжнародний кінофестиваль «Єдиний світ». Або запланувати поїздку так, щоб в кінці березня потрапити на аудіовізуальний фестиваль «Фебіофест».

Та й відпочинок в Чехії в квітні стане приємним дозвіллям. Провести дні в подорожах по країні, насолодитися місцевою їжею і все тим же пивом - що може бути краще для самостійної поїздки? А ось відпочинок в Чехії в травні 2019 принесе пречудову можливість відвідати найвідоміший музичний фестиваль «Празька весна», який як раз починається в останній місяць весни. Так що самостійний відпочинок в Чехії навесні може стати дуже насиченим і цікавим.

Звичайно, вирішуючи, який же конкретно маршрут вибрати і що зробити пріоритетним, слід заздалегідь продумати, що саме хотілося б, у першу чергу, отримати від поїздки. Адже зрозуміло, що, вигадуючи, куди поїхати у Чехію навесні, кожен має на увазі власні інтереси та хобі. Хтось, може бути, взагалі хотів би присвятити тиждень-інший відпочинку на водах. А комусь більше до вподоби саме автомобільна подорож або, взагалі, піші прогулянки містами і селами цієї країни. Третіх цікавить зануритися в світ покупок, а четвертих - потрапити на найбільш значущі урочистості, які відбуваються щороку цій європейській державі. І, плануючи відпочинок самостійно у Чехії навесні, кожен ставить у главу кута той чи інший аспект.

У разі, коли хочеться організувати весняний відпочинок в Чехії самостійно, можна просто обрати для себе в календарі країни найбільш привабливі події. А прорахувати вартість поїздки можна на сторінці калькуляції, яка підготовлена для вас спеціально компанією TravelYourWay. Такий розрахунок дозволить краще організувати витрати на поїздку.

Травневі свята у Чехії

Відправитися в Чехію і не спробувати місцеві сорти пива - такого просто бути не може! І травневі канікули в Чехії стануть незабутнім святом смаку і насолоди натуральними продуктами, чудовими сортами місцевого пива укупі з чудовою закускою на будь-який смак. Ця воістину казкова країна, яку багато хто знає по дитячим фільмам, подарує небувалі відчуття свята. Крім фірмового пива і ковбасок, можна спробувати національну кухню. Ну, а в пошуках вражень відправитися оглядати численні старовинні замки, на які ця прекрасна країна дивно багата.

Так що відправитися в Чехію на травневі свята буде хорошим рішенням. Це означатиме подарувати собі такий тур, щоб ті самі свята запам'яталися надовго, щоб привезти з поїздки стільки вражень, щоб їх вистачило на весь рік, що залишився - і самому згадувати, і з друзями обговорювати. Адже провести травневі свята в Чехії можна дуже різноманітно, якщо, звичайно, заздалегідь знати, куди поїхати і що подивитися.

WhatsUp
Telegram
Viber