укр рус

Самостійна подорож до Данії

Для тих, хто вирішив організовувати самостійну поїздку в Данію своїми силами, в розділі «Планування подорожі» розміщені корисні матеріали та покрокові поради. Ми ділимося своїм досвідом, щоб самостійних мандрівників ставало все більше.

Цікавить, скільки буде коштувати подорож? Швидко і правильно спланувати статті витрат на поїздку ви зможете за допомогою нашого зручного онлайн-калькулятора вгорі сторінки. Організовувати закордонний тур набагато легше, коли під рукою спеціально розроблені інструменти.

А тим, у кого з якихось причин немає можливості займатися цим питанням самостійно, ми завжди готові запропонувати нашу кваліфіковану допомогу. Ми постараємося реалізувати всі ваші ідеї подорожі по Данії і зробимо цю поїздку повною приємних вражень.

Оцініть приблизну вартість вашої подорожі:
Нас чоловік і ми плануємо подорож до
на днів, авто на прокат
Розрахувати вартість Як ви це розраховуєте?
Мрієте відправитися у захоплюючу подорож у цю або будь-яку іншу країну Європи?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити подорож

Ідеї подорожей в Данію
Дивитися всі ідеї подорожей

Ще не визначилися з поїздкою? Подивіться ідеї подорожей з розрахованим бюджетом на одну людину і на компанію

Для даної країни ми ще не підготували ідеї маршрутів, тому, якщо вас цікавить подорож в цю країну, пропонуємо вам відправити заявку на прорахунок подорожі.

Найближчі заходи та свята в Данії
Усі заходи

Самостійна подорож до Данії

Тим, хто цінує свободу й можливість вибору, поїздка за кордон з турфірмою не підійде. Адже ви будете постійно прив'язані до розкладу супроводжуючого і до його маршруту. Що може запропонувати вам для відпустки в Данії агентство? Статую Русалочки в порту Копенгагена, будинок Андерсена у Оденсе, музей рекордів Гіннеса. Безперечно, ці пам'ятки дуже цікаві і варті вашої уваги, проте є більш неординарні місця, які обов'язково варто побачити, будучи в цій країні. І цю можливість вам надасть тільки самостійна поїздка в Данію.

Замок Кронборг в місті Хельсінгер (Ельсінор) на острові Зеландія, де відбувається дія знаменитого «Гамлета» Шекспіра. Або палац епохи Ренесансу Фредеріксборг. Або старовинні фортеці вікінгів — Фюркат, Треллеборг, Аггерсборг. Ці архітектурні пам'ятки дозволять відчути дух часу і жваво уявити картини з життя минулих епох.

Подорож Данією самостійно — це та можливість доторкнутися до незнайомої культури і познайомитися з укладом життя корінного населення, яка поповнить вашу скарбницю вражень цінними спогадами.

Як самостійно поїхати в Данію

Є величезне бажання організувати свою подорож самостійно? Тоді беріться вивчати наш розділ з підказками, форуми і спеціальні ресурси для бронювання квитків. Документи на виїзд, страхування, житло — і це тільки мала частина того, що треба зробити перед туристичною поїздкою в Данію. Так що не дивуйтеся, що період підготовки потребуватиме значних часових витрат та аналітичної роботи. Інформації про те, як поїхати в Данію самостійно з України море — тільки деколи буває складно з нього виловити актуальні відомості та дійсно корисні поради.

Але при відповідальному підході виконана робота може принести свої плоди. Віддаючи перевагу самостійному відпочинку в Данії, ви відразу отримуєте масу варіантів на ваш смак, які навряд чи зможе запропонувати туристичне агентство. Вони будуть не тільки цілком відповідати вашим інтересам, але і вигідно відрізнятися за критерієм вартості — звичайно ж, ви будете шукати шлях, як дешевше поїхати в Данію.

Плануєте подорож до Данії?

Спочатку краще поміркувати, де кращий відпочинок в Данії і визначити список місць для відвідування. Радимо відразу запланувати, скільки часу ви розраховуєте витратити на огляд визначних пам'яток або перебування в конкретному місті. А вже потім переходити до вибору місця проживання, перевізника та вирішення інших питань.

У початківців-мандрівників не все може виходити з першого разу, в тому числі — складання маршруту подорожі Данією. Не турбуйтеся, адже ви завжди можете звернутися до нас в компанію за професійною порадою або допомогою. Ми порадимо, як поїхати в Данію дешево з Києва.

Відпочинок в Данії самостійно

Унікальне географічне положення (частина країни розташована на материку, а частина включає в себе групу островів, серед яких — Гренландія) робить цю країну цікавим місцем для самостійного туризму. Хоча ціни на відпочинок в Данії не дуже низькі.

Тут ви можете відправитися в круїз на поромі в будь-який час року, відпочити на одному з пляжів (Зондерштранд, Амагер) або в численних спа-салонах. Діти і не тільки будуть в захваті від найбільш великого у світі парку розваг Леголенд, який був відкритий першим серед своїх тематичних побратимів. Ще одним місцем такого роду є парк Тіволі в Копенгагені. Потрапивши сюди, ви навряд чи утримаєтеся від непередбачених витрат, тому краще заздалегідь приберегти гроші на атракціони і спланувати, як дешево поїхати на відпочинок в Данії.

WhatsUp
Telegram
Viber