укр рус

Відпочинок в Парижі

Ви вже зібралися у Францію? Тоді не варто навіть замислюватися над тим, куди поїхати в першу чергу, - вирішенні їхати тільки в Париж, отримаєте дійсно незабутній відпочинок! Незважаючи на безліч турагенцій, що пропонують свої послуги, більшість туристів обирає самостійний відпочинок в Парижі, якщо дійсно хоче втілити свої мрії у життя . У цьому вам з радістю готова допомогти компанія TravelYourWay. І почати можна з розділу «Подорож по Європі самостійно», де можна дізнатися, наприклад, як вирішити питання з авіаперельотом на відпочинок в Парижі з Києва. Також у нас зможете приблизно прорахувати свій відпочинок в Парижі 2019, скориставшись онлайн-калькулятором.

Оцініть приблизну вартість вашої подорожі:
Нас чоловік і ми плануємо подорож до
на днів, авто на прокат
Розрахувати вартість Як ви це розраховуєте?
Мрієте відправитися у захоплюючу подорож у цю або будь-яку іншу країну Європи?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити подорож

Ідеї подорожей у Франції
Дивитися всі ідеї подорожей

Ще не визначилися з поїздкою? Подивіться ідеї подорожей з розрахованим бюджетом на одну людину і на компанію

Найближчі заходи та свята у Франції
Усі заходи

Відпочинок в Парижі самостійно

Усім відомо: немає нічого прекраснішого, ніж відпустка в Парижі. Бо тільки тут ви зможете увібрати в себе стільки вражень, що вистачить на цілий робочий рік! Відпочинок в Парижі самостійно дарує море можливостей. Наприклад, любителі історії можуть відвідати площу Бастилії, яка є символом боротьби за свободу – тут досі збираються на різні маніфестації. Також на цій площі є театр з величезною кількістю місць і дешевими квитками, побудований з легкої руки Француа Міттерана. А якщо ви збираєтеся їхати з дітьми, неодмінно відвідайте Діснейленд – парк з безліччю атракціонів та розваг порадує і вас, і ваших дітей. Ну і, звичайно ж, кожна жінка просто зобов'язана відвідати паризький музей парфумів Фрагонард, де можна придбати справжні французькі парфуми. Проте якщо ви розраховуєте на бюджетний відпочинок в Парижі, можна обмежитися просто екскурсією.

Як ми бачимо, вирушаючи на відпочинок в Парижі дикуном, слід визначитися, з ким ви їдете – від цього буде залежати як формат, план подорожі, так і вартість. Наприклад, якщо заздалегідь визначитися зі своїми планами, можна значно заощадити на авіаквитках – таким чином, відпочинок в Парижі дешево стає не міфом, а реальністю, можливою при раціональному обмірковуванні. Якщо ви збираєтеся їхати з дітьми, витрат, звичайно ж, буде набгато більше. Варто пам'ятати: від попереднього планування залежить дійсно багато, а тим більше, коли мова йде про відпочинок в Парижі з України.

Також дуже важливе місце проживання, яке ви оберете, оскільки тут дуже важко обрати між економією і особистим комфортом. Таким чином, дешевий готель на околиці міста значно скоротить фінансові витрати, але створить дискомфорт і додасть витрати на проїзд і громадський транспорт.

Візьміть максимум корисного зі статей нашого сайту TravelYourWay, пошукайте відповіді на питання в пошуковиках, можливо, порадьтеся з вашими більш досвідченими в подорожах і туризмі друзями. Перед поїздкою варто зібрати максимальну кількість інформації, тоді вам вдасться організувати найнезабутніший і найдешевший відпочинок в Парижі.

WhatsUp
Telegram
Viber