укр рус

Подорож на автомобілі у Францію

Якщо ви хочете дізнатися, що таке поїздка на авто у Францію і складання докладного плану про те, як зробити подорож по Франції на авто, читайте розділ «Як подорожувати самостійно». Саме тут знаходиться важлива для туриста інформація про те, скільки коштує оренда автомобіля в Європі, наскільки адекватні дороги, якими можна дістатися до Франції на машині, які автомобільні штрафи в Європі і про специфіку паркування в різних країнах. Рішення їхати самостійно до Франції на автомобілі - це початок шляху до унікальних і захоплюючих пригод!

Оцініть приблизну вартість вашої подорожі:
Нас чоловік і ми плануємо подорож до
на днів, авто на прокат
Розрахувати вартість Як ви це розраховуєте?
Мрієте відправитися у захоплюючу подорож у цю або будь-яку іншу країну Європи?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити подорож

Ідеї подорожей по Франції на автомобілі
Дивитися всі ідеї подорожей

Ще не визначилися з поїздкою? Подивіться ідеї подорожей з розрахованим бюджетом на одну людину і на компанію

Найближчі заходи та свята у Франції
Усі заходи

Самостійна подорож по Франції на машині

Ви обожнюєте їздити на власному автомобілі і ненавидите громадський транспорт? Тоді, звичайно ж, ваш вибір - це самостійна подорож по Франції на машині. Якщо ви завзятий водій, про плюси навіть писати не варто, адже ви і так напевно про них знаєте. Але ось підказка у плануванні, звичайно ж, нікому не завадить. Для цього й існує компанія TravelYourWay, яка готова дати слушні поради в розділі «Як самостійно спланувати подорож».

Звичайно ж, подорож по Франції на автомобілі має свою специфіку. Величезний плюс в тому, що турист отримує можливість побачити невідому частину країни і навіть відчути себе дослідником-першовідкривачем! Наприклад, визначаючись з тим як поїхати у Францію на автомобілі, ви можете вирішити заїхати в Арль - французьке південне місто, в якому жив і працював Ван Гог. Там можна вийти з машини і прогулятися вузенькими вуличками зі своїм специфічним колоритом. Якщо ж ви любитель розкоші і ваша улюблена історична епоха - Відродження, неодмінно поїдьте до замків Луари. В них деякі кімнати навіть можна орендувати - уявіть собі, якою щасливою буде ваша друга половинка, якщо ви подаруєте їй романтичну вечерю в спальні одного з королів Франції! Вибір місць, куди поїхати у Францію на автомобілі, як ви бачите, досить великий: від Парижа до Ніцци, від Канн до Марселя, вздовж і впоперек - Франція скрізь захоплююча і чарівна.

Подорож у Францію на своєму авто

Подорож у Францію на своєму авто дає можливість насолодитися тим, чого ви ніколи не отримаєте, вибираючи громадський транспорт або ж готові туристичні поїздки. Свобода! Це саме те відчуття, яке повинна дарувати будь-яка подорож, незмінна умова допитливості і відчуття самобутності різних культур. Коли поїздка у Францію на своєму автомобілі стає вашим вибором, ви отримуєте можливість дивитися тільки те, що хочете, зупинятися, де хочете, вирішувати самостійно, скільки днів ви пробудете в столиці і скільки витратите на ознайомлення з маленькими затишними містечками.

Пам'ятайте: роздуми і переживання про те, як організувати поїздку до Франції на автомобілі схожі до приємних сімейних клопотів перед Новорічними святами. Організовуйте вашу подорож із задоволенням, надихаючись атмосферою Європи та чудовою відпусткою, наповненою пригод і магічною чарівністю відкриття нового.

WhatsUp
Telegram
Viber