укр рус

Подорож в Париж

Одна з найбільш прекрасних ідей для проведення дозвілля — це, звичайно ж, подорож в Париж самостійно. У цієї європейської столиці є своя незвичайна специфіка, відчути яку у всій повноті можна лише подорожуючи за планом поїздки, який складено згідно власних бажань і уподобань. Турагентства ніколи не зможуть вгадати ваші мрії і потреби повністю. Для вашої зручності ми пропонуємо вам, якщо ви обираєте варіант «індивідуальна поїздка в Париж», скористатися нашими підказками у розділі «Як самому спланувати подорож». Також на нашому сайті можна ознайомитися з рішеннями дилеми як поїхати в Париж самостійно в розділі «Ідеї маршрутів».

Оцініть приблизну вартість вашої подорожі:
Нас чоловік і ми плануємо подорож до
на днів, авто на прокат
Розрахувати вартість Як ви це розраховуєте?
Мрієте відправитися у захоплюючу подорож у цю або будь-яку іншу країну Європи?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити подорож

Ідеї подорожей в Париж
Дивитися всі ідеї подорожей

Ще не визначилися з поїздкою? Подивіться ідеї подорожей з розрахованим бюджетом на одну людину і на компанію

Найближчі заходи та свята у Франції
Усі заходи

Подорож в Париж самостійно

Складаючи свій унікальний план поїздки, необхідно пам'ятати, що у кожної столиці є своя неповторна специфіка. При плануванні того, як з'їздити в Париж самостійно і здійснити це відповідно до своїх побажань, варто дізнатися усі особливості заздалегідь. Наприклад, варто приділити особливу увагу Лувру - найвідомішому в світі музею і одному з найбільших. Адже тільки подумайте: тут представлено близько 300000 різних експонатів, абсолютно різних і унікальних. Для любителів краси неодмінно варто відвідати приватний сад Альбер-Кан - тут зібрана колекція садів різних стилів і епох. Японський сад тут найкрасивіший, до того ж, в кінці прогулянки відвідувачі мають шанс взяти участь у чайній церемонії. Ну і, звичайно ж, купуйте квитки в «Мулен Руж» - відоме у всьому світі кабаре-шоу. Вивчивши основні визначні пам'ятки заздалегідь, ваша самостійна поїздка в Париж стане ідеальною!

Керуючись своїми бажаннями, можна продумати, як поїхати в Париж дешево. У сучасному світі існує стереотип про те, що індивідуальний тур в Париж доступний лише обраним, зараз відходить у минуле. Озирніться навколо - все більше і більше ваших знайомих вибирають відпочинок в Європі такий, як подорож самостійно в Париж, а не сірий стереотипний відпочинок в Криму, який вже давним-давно набрид. В гуглі питання «як поїхати в Париж дешево» або ж «як дешевше поїхати в Париж» знаходиться в топі запитів, а соціальні мережі рясніють фотографіями європейських пам'яток.

Думка про те, щоб зануритися в давню культуру наповнює кожного непідробним інтересом і дуже важко з цим посперечатися: Європа дійсно дивовижно прекрасна. Стародавні вулички, місцеві жителі, такі схожі і водночас такі різні, шик і стародавність місцевих визначних пам'яток - що може бути кращим? Скоріше думайте про те, як недорого поїхати в Париж вже зараз, не відкладаючи свої заповітні мрії в довгий ящик. Звичайно, в інтернеті можна знайти величезну безліч турагентств, але чи це вам потрібно? Туристична поїздка в Париж - це нудно і заїжджено. Будуйте свою реальність самі, не бійтеся планувати, ризикувати, шукати пригоди, адже життя у кожного лише одне! Гарної вам поїздки.

WhatsUp
Telegram
Viber