укр рус

Виноробство Франції

Французькі вина вважаються найвідомішими й одними з найбільш якісних у всьому світі. Їх роблять із сотні різних сортів винограду, які вирощують на території всієї країни. Виноробство у Франції вважається одним з найпрестижніших і давніх ремесел, яким займаються потомствені винороби як в невеликих домашніх виноробнях, так і на великих винних підприємствах. Винні регіони Франції порадують вас незабутніми екскурсіями, дивовижними пейзажами і приголомшливими справжніми францускими винами, смак яких ви ще довго будете пам'ятати.

Якщо ви раніше не їздили в такі подорожі, винні тури по Франції 100% запам'ятаються вам як щось дивне, фантастичне і оригінальне. Звертайтеся по допомогу у плануванні подорожі до нас, щоб провести ідеальний відпустку, насолодитися кращими винами, відвідати найцікавіші екскурсії на винні заводи Франції і привезти з собою купу приємних спогадів.

Оцініть приблизну вартість вашої подорожі:
Нас чоловік і ми плануємо подорож до
на днів, авто на прокат
Розрахувати вартість Як ви це розраховуєте?
Мрієте відправитися у захоплюючу подорож у цю або будь-яку іншу країну Європи?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити подорож

Ще не визначилися з поїздкою? Подивіться ідеї подорожей з розрахованим бюджетом на одну людину і на компанію

Винні тури у Францію

Відвідавши винний тур, ви навчитеся розбиратися у вині завдяки досвідченим сомельє, побачите процес приготування вина і дізнаєтесь багато цікавої інформації про цей процес. Виноробних центрів в цій країні дуже багато. Винзаводи Франції славляться далеко за межами країни, тому обов'язково включіть їх відвідування у вашу програму.

Що включає в себе винний тур по Франції?

Чи варто говорити, що виноробство у Франції - одне з найбільш поважних і відомих ремесел? Думаємо, що це і так відомо. Тому відправляючись у винний тур, ви дізнаєтеся все про історію виноробного ремесла, а також відвідаєте виноградники і знамениті льохи. Не забудьте відвідати також дегустації з професійним сомельє. Він познайомить вас з винною картою Франції і розповість як правильно дегустувати вина.

Основні виноробні регіони Франції

Бордо, Бургундія, Долина Рони, Долина Луари, Шампань, Ельзас, Лангедок-Руссільон і Прованс.


Які вина спробувати у Франції?

Білі вина: Бургундія: Шаблі (Chablis); Кот-де-Бон (Cote de Beaune).

Напівсолодкі або напівсухі вина: Ельзас: Гевюрцтрамінер (Gewiirztraminer).

Солодкі та десертні вина: Бордо: Сотерн (Sauternes), Серон (Cerons), Лупьяк (Loupiac), Барзак (Barsac). Монбазьяк (Montbazillac); Анжу: Вувре (Vouvray).

Червоні вина: Бордо: Медок або легке бордоське (Medoc ou Graves tegers).

Червоні вина міцні: Бургундія: Кот-де-Нюї (Cote de Nuits); Кот-дю-Рон: Ермітаж (Hermitage); Кіт-Роті (Cote Rotie).

Великі червоні вина: Бургундія: Жервэ-Шамбертен (Gervey-Chambertin); Бонн-Map (Bonnes Mares); Кортон (Corton); Мюзини (Musigny); Кло-де-Вужо (Clos-de-Vougeot); Романі-Конті (Romanie Conti) Бордо: Шато Марго (Chateau Margaux); Шато Лафіт (Chateau Lafitte); Шато Монроз (Chateau Montrose); Шато Озон (Chateau Ausone); Шато-Бріон (Chateau Haut-Brion).

WhatsUp
Telegram
Viber