укр рус

Зимовий відпочинок у Франції

Плануючи поїздку самостійно, необхідно чітко дізнатися ціни на зимовий відпочинок у Франції. Отримати інформацію з планування відпочинку можна прямо зараз, перейшовши в розділ «Як організувати самостійну подорож». Також радимо скористатися нашим онлайн-калькулятором праворуч від тексту.

Якого формату буде поїздка до Франції на Новий рік 2019? Вважаєте, що кращий варіант - це сімейний зимовий відпочинок у Франції з дітьми? Або ж, мрієте побути на самоті й тихо та розмірено милуватися красотами Європи, обираючи зимовий відпочинок у Франції самостійно? Наш розділ Ідеї для подорожей допоможе визначитися з рішенням і підібрати оптимальну для кожного поїздку до Франції на Різдво.

Оцініть приблизну вартість вашої подорожі:
Нас чоловік і ми плануємо подорож до
на днів, авто на прокат
Розрахувати вартість Як ви це розраховуєте?
Мрієте відправитися у захоплюючу подорож у цю або будь-яку іншу країну Європи?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити подорож

Ідеї зимового відпочинку у Франції
Дивитися всі ідеї подорожей

Ще не визначилися з поїздкою? Подивіться ідеї подорожей з розрахованим бюджетом на одну людину і на компанію

Найближчі заходи та свята у Франції
Усі заходи

Відпочинок у Франції взимку

Зима - дивовижний час для свят. Кожен хоче отримати від них максимум задоволення, тому одна з найкращих ідей - це зустріти Новий рік 2019 у Франції! Тут ви зможете подивитися на Ейфелеву Вежу, яка світиться нічними вогнями, погуляти засніженим Монмартром, захопитися красою і величністю відомого Собору Паризької Богоматері, милуватися шедеврами мистецтва в найпопулярнішому музеї - Луврі. Взимку тут чарівно по-особливому. Якщо ви вирішите провести Різдво у Франції, обов'язково побачите звичаї французів: познайомитеся з Пер Ноелем, побачите різдвяний торт, яким замінили традиційне поліно, яке стояло раніше на кожному святковому столі, вип'єте під бій курантів справжнє французьке шампанське.

Відпочинок у Франції взимку буде вам також корисний і з практичної точки зору: як відомо, Європа відома своїми передноворічними розпродажами і акціями. Також у вас буде унікальна можливість відвідати місцеві ярмарки та заходи, що додуть ще більше атмосфери святу - ось такий чудовий зимовий відпочинок Франція дарує нам у переддень Нового року!

Хочете провести відпочинок у Франції в січні? Чи вважаєте, що ідеальний відпочинок у Франції може бути тільки в грудні? Чи хочете продовжити відчуття свята і вважаєте, що відпочинок у Франції в лютому відмінне рішення для цієї цілі? Команда TravelYourWay допоможе вибрати ідеальну дату поїздки.

Зимові канікули у Франції

Франція багата на розваги і атракціони. Вона приносить багато щастя і веселощів дорослим людям, а тим більше, приводить у захват малюків. Влаштуйте вашим дітям зимові канікули у Франції - і вони отримають позитивні враження на весь навчальний рік! Що може бути краще, ніж шампанське під бій курантів біля головної ялинки старої європейської столиці, сміх щасливих дітей і сімейна радість від добре проведеного найголовнішого свята року? Новорічні канікули у Франції - що може бути цікавішим?

Справжнє свято - це мрії наяву, а готові тури лише обмежують можливості їх здійснення, зводячи їх до свого функціоналу. Тому ідеальний варіант для кожного - це творчий підхід. Їхати самостійно у Францію на зимові канікули 2019 - значить, здійснити власну мрію, занурюючись в казкову атмосферу святкової Європи.

WhatsUp
Telegram
Viber