укр рус
Наші послуги Заявка на прорахунок

Подорож в Берлін

Для того, щоб повною мірою відчути всю привабливість столиці Німеччини, краще всього планувати подорож до Берліна самостійно. Звичайно ж, можна звернутися в туристичне агентство і замовити тур по Берліну, однак у такому разі ви ризикуєте не дізнатися багато цікавих фактів і секретів у різних куточках міста. Адже, як правило, в готових турах їздять уторованими маршрутами, з таймінгом відвідин пам'яток, який жорстко регламентується і змушує туриста, фактично, гнатися за програмою екскурсії. Це не дає мандрівнику відчути насолоду від туризму. Тому спланувати все «за своїм проектом» - кращий варіант. Саме для цього наша туристична компанія розмістила на своєму сайті розділ під назвою «Як самому спланувати подорож».

Оцініть приблизну вартість вашої подорожі:
Нас чоловік і ми плануємо подорож до
на днів, авто на прокат
Розрахувати вартість Як ви це розраховуєте?
Мрієте відправитися у захоплюючу подорож у цю або будь-яку іншу країну Європи?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити подорож

Бажаєте замовити подорож? Заповніть заявку на сайті або пишіть на manager@travelyourway.com.ua
Ідеї подорожей в Берлін
Дивитися всі ідеї подорожей

Ще не визначилися з поїздкою? Подивіться ідеї подорожей з розрахованим бюджетом на одну людину і на компанію

Для пошуку найкращих авіаквитків, готелів та оренди авто рекомендуємо нашого партнера skyscanner
Рекомендуємо скористатися сервісом підбору екскурсій та гідів від EscapeWithPro
Всі авторські подорожі (500+)
Найближчі заходи та свята в Німеччині
Усі заходи

Подорож до Берліна самостійно

Берлін є тим містом, в який щороку з'їжджається неймовірна кількість туристів з різних країн світу. Індивідуальна поїздка в Берлін може стати прекрасним варіантом для проведення відпустки. У Берліні є свій неповторний шарм, якого немає, мабуть, в жодному іншому місті Європи.

Для того, щоб як дешевше поїхати в Берлін, можна подбати про замовлення квитків попередньо. При подібному замовленні їх вартість буде набагато менше.

Самостійна поїздка в Берлін може включати в себе огляд величезної кількості місцевих пам'яток. Будучи в Берліні обов'язково варто подивитися на сумно знаменитий Рейхстаг, пройтися вздовж Берлінської стіни, яка була зведена після повалення фашистського режиму. Дуже гарним місцем в Берліні, яке поза всяких сумнівів заслуговує уваги, є Бранденбурзькі ворота. Індивідуальний тур в Берлін разом з дітьми, обов'язково повинен включати в себе відвідування Берлінського зоопарку, а також зоопарку Фрідріхсфельде. Заздалегідь сплановане відвідування цих місць зможе зробити будь-яку туристичну поїздку в Берлін по-справжньому незабутньою.

Виходячи зі своїх побажань, варто також подбати про те, як поїхати в Берлін дешево. Не варто думати про те, що подібна подорож доступна тільки людям з дуже великим достатком. Як правило, подібні поїздки стають все більш дешевими.

Велика кількість інтернет ресурсів здатна надати вичерпні відповіді на питання: як недорого поїхати в Берлін. Приділивши достатню кількість часу попереднійї підготовці, можна знайти велику кількість найрізноманітніших порад про те, як поїхати в Берлін самостійно і при цьому істотно заощадити. Як варіант можна не зупинятися в дуже дорогому готелі, а віддати перевагу простому, скромному, але затишному пансіону, який буде розташований на кілька кварталів далі від центральної частини міста.

Думка про те, що незабаром вам належить відправитися в одне з найкрасивіших міст Європи, побродити по вулицях старовинного міста і скуштувати справжнього німецького пива і знаменитих на весь світ смажених сосисок, сама підкаже, як з'їздити в Берлін самостійно, при цьому не підірвавши бюджет сім'ї.

Подібна ретельно спланована подорож залишить велику кількість позитивних емоцій і яскравих спогадів у всіх членів родини. А думка про те, що сюди можна буде знову повернутися, буде зігрівати серце весь наступний рік.

Доручивши TravelYourWay планування своєї подорожі, ви отримаєте файл з упорядкованою інформацією про варіанти проживання в Берлінських готелях, хостелах або апартаментах, список найбільш популярних пам'яток і все те, що вам потрібно забронювати і врахувати.