укр рус
Наші послуги Заявка на прорахунок

Виноробство Німеччини

Вже багато років у Німеччині виробляють відмінні вина як з місцевих сортів винограду, так і привезених з інших країн. Старовинні рецепти, безліч місцевих секретів і сприятливий клімат дозволяють отримувати напої дивного смаку. Вони високо цінуються не лише в самій Німеччині, але й далеко за межами країни. Поїздка на винні регіони Німеччини - це відмінний спосіб зробити відпустку незвичайною і захоплююче цікавою, так як ви зможете спробувати справжні німецькі вина і відвідати місцеві виноробні. Зверніться за допомогою в організації поїздки до нас, щоб винні тури по Німеччині залишили лише приємні спогади. Вам не доведеться хвилюватися за планування цікавого маршруту, пошук квитків, розклад екскурсій на винні заводи Німеччини, а також шукати цікавого гіда. Все це зробимо ми - компанія TravelYoyrWay.

Оцініть приблизну вартість вашої подорожі:
Нас чоловік і ми плануємо подорож до
на днів, авто на прокат
Розрахувати вартість Як ви це розраховуєте?
Мрієте відправитися у захоплюючу подорож у цю або будь-яку іншу країну Європи?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити подорож

Бажаєте замовити подорож? Заповніть заявку на сайті або пишіть на manager@travelyourway.com.ua

Ще не визначилися з поїздкою? Подивіться ідеї подорожей з розрахованим бюджетом на одну людину і на компанію

Для пошуку найкращих авіаквитків, готелів та оренди авто рекомендуємо нашого партнера skyscanner
Рекомендуємо скористатися сервісом підбору екскурсій та гідів від EscapeWithPro
Всі авторські подорожі (500+)

Винні тури в Німеччину

Родзинкою, яка відрізняє винні тури від звичних екскурсій є дегустація місцевих, справжніх німецьких вин, які туристам люб'язно надають хазяї виноробень. Виноробних центрів в цій країні дуже багато. Але це не означає, що ви повинні об'їхати всі винзаводи Німеччини. Майже скрізь технологія приготування вина однакова. Звичайно, існують і секрети, але вам, ясна річ, їх ніхто не відкриє.

Що включає в себе винний тур по Німеччині?

Вас познайомлять з історією і розкажуть як виноробство виникло в Німеччині, крім цього поведуть на екскурсії по заводу або виноробні і покажуть, як насправді виготовляються вина. Також вас очікує знайомство з неймовірно різноманітною винною картою Німеччини, а також дегустації в старовинних льохах з професійним сомельє.

Основні виноробні регіони Німеччини

Аар, Баден, Вюртемберг, Заалі-Унструт, Мозель, Наэ, Пфальц, Гессише-Бергштрассе, Рейнгау, Рейнгессен, Саксонія, Середній Рейн, Франконія.

Які вина скуштувати в Німеччині?

Червоні вина: Блю Нун Панч (Blue Nun Merlot), Ербен Дорнфельдер (Erben Dornfelder).

Білі вина: Блю Нун Рислінг (Blue Nun Riesling), Блю Нун Квалитатсвайн (Blue Nun Qualitatswein), Ербен Ауслезе (Erben Auslese), Ербен Кабінет (Erben Kabinet), Ербен Рислінг (Erben Riesling), Ербен Шпатлезе (Erben Spatlese), Ербен Троккен (Erben Trocken), Либфраумильх (Liebfraumilch), Нирштайнер Гутес Домталь (Niersteiner Gutes Domtal), Писпортер Михельсберг (Piesporter Michelsberg), Рудорфер Рислінг (Rudorfer Riesling), Рудорфер Рилинг Лате Харфест (Rudorfer Rieling Late Harvest), Зоммертанц (Sommertanz), Шварце Кац (Schwarze Katz), Шпалльбург Айсвайн (Spallburg Eiswein), Фір Фаресцайтен Айсвайн (Vier Fahreszeiten Eiswein).

Рожеві вина: Ербен Вайсгербст (Erben Weissherbst).