укр рус

Виноробство Греції

Виноробне ремесло в Греції зародилися кілька тисячоліть тому, за часів Римської імперії. Вже тоді грецьке вино цінувалося не тільки на території півострова, але і в сусідніх країнах. Під виноградники виділяли величезні території, які постійно збільшувалися і розтягувалися по всій країні. Додавши в звичайну програму поїздки винні регіони Греції, ви чудово проведете час, дізнаєтесь цікаві факти з історії виноробства і спробуєте грецькі вина. Винні тури по Греції допоможуть по-іншому подивитися на країну і познайомитися з зовсім іншою її стороною. При цьому, організовуючи подорож з нами, ви не будете переживати за пошук цікавих екскурсій на винні заводи Греції, хороших гідів і кращих виноробів. Ми подбаємо про все це, а вам залишиться тільки зібратися у подорож і насолодитися нею сповна.

Оцініть приблизну вартість вашої подорожі:
Нас чоловік і ми плануємо подорож до
на днів, авто на прокат
Розрахувати вартість Як ви це розраховуєте?
Мрієте відправитися у захоплюючу подорож у цю або будь-яку іншу країну Європи?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити подорож

Ще не визначилися з поїздкою? Подивіться ідеї подорожей з розрахованим бюджетом на одну людину і на компанію

Винні тури в Грецію

Не забувайте, що винний тур істотно відрізняється від традиційних екскурсій. І в першу чергу тим, що в кінці вам обов'язково дадуть спробувати справжні грецькі вина. Виноробних центрів в цій країні дуже багато. Ви можете вибрати найцікавіші винзаводи Греції, які розташовані близько один від одного. Немає сенсу кататися по всій країні, так як весь процес приготування вина майже скрізь однаковий.

Що включає в себе винний тур по Греції?

Програма звичайного туру включає в себе поїздку на виноробні, історії про те, як виникло і розвивалося виноробство в Греції, екскурсії на виноробні і льохи. Іноді вам можуть дозволити долучитися до процесу виготовлення вина. Після всього, що вас познайомлять з винною картою Греції, її винами, сортами винограду і навіть дадуть спробувати їх на невеликий дегустації.

Основні виноробні регіони Греції

Півострів Пелопоннес, Кріт, острів Евія, Македонія, Фракія, Фессалія, Іонічні острови, острови Егейського моря, острови Додеканіса, Епір.

Які вина скуштувати в Греції?

Білі вина: Афири (Afiri), Аидани (Aidani), Асиртико (Asirtiko), Віла (Vilana), Монемвасія (Monemvasiya), Мосхато Біле (Moshato Blanco), Мосхато Александриас (Moshato Aleksandrias), Батики (Batiki), Дебина (Debina), Родитис (Roditis), Робола (Robola), Савватиано (Savvatiano), Зумиатико (Zumiatiko), Малагузья (Malaguzya), Прикнади (Priknadi). Червоні вина: Агиоритико (Agioritiko), Вертзами (Vertzami), Котсифали (Kotsifali), Красато (Krasato), Лиатико (Liatiko), Лимнио (Limnio), Мадиларья (Madilarya), Мавродафни (Mavrodafni), Мосхофилеро (Moshofilero), Негоска (Negoska), Ксиномавро (Ksinomavro), Ставрото (Stavroto), Мосхомавро (Moshomavro), Памиди (Pamidi), Сефка (Sefka), Цабурнакос (Caburnakos), Месеникола Чорне (Mesenikola Black), Мосхато Гамбурзьке (Moshato Gamburg).

WhatsUp
Telegram
Viber