укр рус

Самостійна подорож до Грузії

Гамарджоба, генацвале! Чи мріяли ви коли-небудь про поїздку в Грузію? Про знайомство з її культурою, темпераментним населенням, традиціями та кухнею? А може вже навіть починали планувати маршрут подорожі? Час нарешті втілювати мрії в життя і відправлятися підкорювати цю загадкову, незвідану і таку неординарну країну.

Насправді організувати подорож по Грузії самостійно не так вже й складно. Для цього, по-перше, потрібно детально розібратися в темі «Як планувати поїздку», а, по-друге, мати багато ентузіазму і вільного часу на пошук квитків, складання маршрутів та детальну організацію відпочинку. Якщо у вас немає бажання або можливості присвятити плануванню стільки часу, ви завжди можете звернутися до нас. Компанія «TravelYourWay» складе маршрут подорожі по Грузії, організує відпочинок будь-якої складності, підкаже кращі екскурсії і втілить у реальність усі ваші мрії та ідеї.

Також ми дамо відповіді на всі запитання, розповімо скільки коштує поїхати в Грузію з України і проконсультуємо у питаннях, які стосуються документів і придбання квитків.

Якщо у вас поки що немає ідей, куди б ви хотіли поїхати, для початку можна ознайомитися з вже готовими ідеями подорожей на нашому сайті. Приблизну суму і в скільки обійдеться поїздка до Грузії самостійно можна оцінити за допомогою онлайн-калькулятора, який знаходиться праворуч.

Оцініть приблизну вартість вашої подорожі:
Нас чоловік і ми плануємо подорож до
на днів, авто на прокат
Розрахувати вартість Як ви це розраховуєте?
Мрієте відправитися у захоплюючу подорож у цю або будь-яку іншу країну Європи?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити подорож

Ідеї подорожей в Грузію
Дивитися всі ідеї подорожей

Ще не визначилися з поїздкою? Подивіться ідеї подорожей з розрахованим бюджетом на одну людину і на компанію

Найближчі заходи та свята в Грузії
Усі заходи

Самостійна поїздка в Грузію

Чим вона буде відрізнятися від звичайного туру? По-перше, тим, що ви не будете залежати від групи, зможете їхати тільки в ті місця, які вам цікаві і знаходиться там рівно стільки, скільки забажаєте. По-друге, організовуючи подорож самостійно ви зможете істотно заощадити свій бюджет і витратити ці гроші на сувеніри, розваги та символічні подарунки для близьких.

Поїздки в Грузію — це завжди море вражень, фотографій і спогадів. Всі знають про відоме грузинське вино, традиційні засмажені баранчики, філософські тости і захоплюючу лезгінку. Тільки уявіть атмосферу, яка панує в цій країні, її прекрасних і чуйних жителів, красу пейзажів і давню культуру! Це треба бачити на власні очі і відчути особисто.

Самостійно в Грузію можна поїхати за різними спланованим програмами: це може бути винний або гастрономічний тур, культурна чи історична екскурсія, оздоровчий пакет або ж просто відпочинок на пляжі, без виїзду за межі міста.

Як поїхати в Грузію самостійно?

Останнім часом турпоїздки в Грузію набирають все більше і більше популярності. Авіакомпанії збільшують кількість прямих рейсів, проводять різні акції і всіляко допомагають розвивати цей напрямок.

З України в Грузію можна дістатися кількома способами:
• прямим рейсом на літаку (близько 3-4 годин, це оптимальний спосіб дістатися до Грузії з Києва);
• на власному або орендованому автомобілі;
• на поромі через Чорне море (близько 3 діб);
• поїздом (прямого сполучення немає, доведеться їхати близько 4 діб з пересадкою в Баку).

Куди поїхати у Грузію

Природа цієї країни різноманітна і вражаюча: тут ви зможете відпочити та покататися на лижах в горах, побродити густими лісами, покупатися в теплому морі і поправити здоров'я на всесвітньо відомих курортах типу Боржомі. Все більше і більше туристів приїжджають сюди самостійно незалежно від пори року.

Радимо не зупинятися тільки в загальновідомих містах, таких як Тбілісі, Кутаїсі або Батумі. Ця країна дуже різноманітна і іноді навіть в не дуже популярних районах можна знайти багато цікавого, оригінального і, головне, з меншою кількістю туристів, які заважають насолоджуватися подорожжю в повній мірі.

Плануючи різні маршрути по Грузії, потрібно обов'язково включити відвідування таких місць, як перша столиця Мцхета, собор Алаверді, дикі гори Тушеті, монастир Сафара, Сванські вежі, а також фортеця Хертвісі.

Як дешево поїхати в Грузію

Для початку визначтеся з маршрутом подорожі. Підійти до планування треба ретельно та виважено, адже від цього залежить яким транспортом ви будете пересуватися і які квитки потрібно буде купувати. Також заздалегідь подбайте про проживання. Якщо ви збираєтеся їхати під час високого сезону, про номер в готелі або апартаментах потрібно подбати заздалегідь. Також ви завжди можете скористатись нашим онлайн-калькулятором вгорі сторінки, щоб оцінити приблизну вартість майбутньої подорожі.

Ціни на подорож до Грузії вас порадують, на відміну від дорогих європейських столиць. Тут можна і недорого пообідати, і житло нормальне знайти за бюджетними цінами, і на екскурсії з'їздити за цілком нормальними сумами. Овочі та фрукти краще всього купувати на ринках. Там вони і свіжіші, і дешевші, ніж в тих же супермаркетах.

Турпоїздка в Грузію: як організувати?

Поїздка в Грузію з України – це чудова альтернатива європейським країнам, які в сезон просто переповнені туристами. Досить вже мріяти і постійно думати про те, що «я хочу поїхати в Грузію», час втілювати плани в життя. Скористайтеся нашими порадами з розділу «Як спланувати поїздку», щоб здійснити подорож до Грузії самостійно. Або звертайтесь до нас за плануванням. З принципами роботи компанії «TravelYourWay» і підходом до організації подорожі можна ознайомитися в розділі «Наші послуги і ціни».

WhatsUp
Telegram
Viber